Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > soldador/soldadora > Keevitaja-koostaja

Trabajo en Estonia de soldador/soldadora

Keevitaja-koostaja

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Metallitöötluse, masinaehituse jms alade oskustöölised › Lehtmetalli töötlejad, metallkonstruktsioonide valmistajad, valuvormide valmistajad, keevitajad jms alade töölised › Keevitajad ja leeklõikajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

TIG ja MAG oskused

Tööülesanded: Õhukesest 1,5-3mm ja 3-6mm roostevaba ja süsinikterasest painutatud konstruktsioonide, vastavalt joonisele, koostamine ja keevitamine etteantud WPS ja töökäsu alusel.

Sõlmede, konstruktsioonide, koostude koostamine.

Keevitusseadmete häälestamine ja tööks ettevalmistamine.

Keevitamine.

Koostatud ja keevitatud toote kontrollimine.

Omalt poolt pakume: Inimeste vedu Tallinnast, Lasnamäelt ja Koplist väikebussiga.

Kindlustame töötasu, mis alumisest kokkulepitud ja oskustele vastavast tunnihinnast allapoole ei lange aga ülespoole vastavalt etteantud töökäsule piire ei ole seatud.

Alates kuuendast tööaastast makstakse lisaks ühe aasta 12 kuu keskmine töötasu.

Pakume keevituskooli läbinud keevitajatele täiendõpet TIG või MIG/MAG koos erinevates asendites keevituse sertifitseerimisega.

Pakume keerukaid ja väljakutseid nõudvaid õhukesest metallmaterjalist konstruktsiooni keevitusi.

Muud nõuded: Töökogemust vähemalt protsess 141 või 135-s.

Varasem töökogemus keevitajana vähemalt 2 aastat (TIG/MAG);

Töökogemust konstruktsioonide koostamisel;

Jooniste lugemise oskus;

Korrektsus ja kohusetundlikkus;

Võime teha iseseisvalt tööd;

Standardite tundmine;

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Osaühing Pentamet (http://www.pentamet.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37253480953
  • Correo electrónico: tuljupentamet.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1575784.

Ver las 226 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora ofertadas.