Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Bibliotecarios, documentalistas > Knjižničar/knjižničarka

Contratación en Croacia de Bibliotecarios, documentalistas

Knjižničar/knjižničarka

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines › Bibliotecarios, documentalistas y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Librarians, archivists and curators › Librarians and related information professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 16. Statuta Gradske knjižnice Slavka Kolara Čazma, ravnateljica Gradske knjižnice Slavka Kolara Čazma raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme na sistematizirano radno mjesto knjižničar

Knjižničar (VSS), 1 (jedan) izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme uz probni rad od tri (3) mjeseca.

Potrebni uvjeti:

- završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz polja informacijskih i komunikacijskih znanosti s najmanje 60 ECTS bodova iz temeljnih sadržaja knjižničarstva na diplomskoj razini, odnosno studij knjižničarstva kojim je stečena visoka stručna sprema sukladno propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (“Narodne novine” broj 123/03),

- položen stručni ispit za zvanje knjižničara,

- 1 godina radnog iskustva,

- dobro poznavanje rada na računalu,

- poznavanje jednog stranog jezika

- komunikacijske vještine u odnosu s korisnicima i suradnicima

- spremnost na stalno stručno usavršavanje

Prijavi na natječaj potrebno je priložiti sljedeće.

- vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj

- životopis

- dokaz o hrvatskom državljanstvu preslik osobne ili domovnice ili elektronički zapis iz Knjige državljana

- dokaz o stručnoj spremi

- dokaz o položenom stručnom ispitu

- dokaz o radnom iskustvu - elektronički zapis baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

- uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 6 mjeseci) da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak te da protiv njega nije izrečena pravomoćna osuđujuća presuda

- privolu za obradu osobnih podataka

U skladu s Zakonom o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova koje ispunjavaju uvjete. Izrazi koji se koriste u ovom natječaju za osobe u muškom rodu, a upotrebljeni su neutralno i odnose se jednako na muške i ženske osobe.

Kandidat koji ima pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji

- članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rada

- članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom

dužan je priložiti sve potrebne dokaze u Skladu s navedenim Zakonima.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni natječaj. Gradska knjižnica Slavka Kolara Čazma zadržava pravo poništiti natječaj, odnosno ne donijeti odluku o izboru kandidata bez obveze obrazlaganja i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Dokumentacija dostavljena u preslici kao i dokumentacija prikupljena putem sustava e-građani neće se vraćati. Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu dokumentaciju će biti obaviješteni putem elektroničke pošte (u prijavi molimo obavezno navesti e-poštu). Odluka o izboru objavit će se na mrežnim stranicama Knjižnice https://www.gradska-knjiznica-cazma.hr/

Dokazi se prilažu u neovjerenom presliku, a izabrani kandidat predočit će izvornike.

Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objave natječaja.

Prijave s prilozima dostavljaju se na adresu: Gradska knjižnica Slavka Kolara Čazma, Ulica Alojza Vulinca 3, 43240 Čazma s naznakom : “Javni natječaj za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme – knjižničar – NE OTVARAJ”, osobno ili preporučenom pošiljkom u roku 8 (osam) dana od dana objave natječaja na oglasnim stranicama HZZ-a i na mrežnim stranicama Gradske knjižnice Slavka Kolara Čazma.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GRADSKA KNJIŽNICA SLAVKA KOLARA ČAZMA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica Alojza Vulinca 3, 43240 Čazma

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2486450.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines › Bibliotecarios, documentalistas y afines ofertadas.