Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > director de restaurante/directora de restaurante > Kokki Kesäksi / Coyote & Sticky Wingers, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Lempäälä

Kokki kesäksi / Coyote & Sticky Wingers, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Lempäälä

Ofertas en Finlandia (Pirkanmaa) de director de restaurante/directora de restaurante

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante.

Traducción de la profesión: Johtajat › Hotelli- ja ravintola-alan, vähittäiskaupan ja muiden palvelualojen johtajat › Hotellin- ja ravintolanjohtajat › Ravintolanjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme kokkia Coyote Bar & Grill -ravintolaan Lempäälän Ideaparkiin kesäksi 2024. Työt alkavat toukokuun puolivälissä ja kestävät elokuun loppuun. Kesän aikana tunteja on tarjolla reilusti, ja sinulla on mahdollisuus tehdä tunteja joustavasti oman tilanteesi mukaan.

Kokiksi etsimällämme henkilöllä toivomme olevan aikaisempaa kokemusta a la carten parista tai keittiökokemuksen lisäksi alan koulutustaustan, intohimoa hyvään ruokaan sekä motivaatiota oppia työssä. Työotteeltasi olet toimeen tarttuva, etkä säikähdä kiirettäkään. Työnkuva edellyttää hygieniapassin.

Coyote Bar & Grill tarjoaa amerikkalaishenkistä ruokaa isoina annoksina. Legendaaristen burgereidemme lisäksi laajalla listallamme on tarjolla muun muassa raikkaita salaatteja ja tuhteja pihvejä!

Tutustu ravintolaan lisää osoitteessa: www.coyotestickywingers.fi

Mikäli kiinnostuit, jätä hakemuksesi pian Osuman nettisivuilla olevalla hakulomakkeella. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa: Joonas Luotonen, puh. 040 718 6733, joonas.luotonenohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 451 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:de67c8ca-05ec-4168-8e0c-7c1beec60790.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante ofertadas.