Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > jefe de compras/jefa de compras > Komercialist / Nabavnik - M/ž

KOMERCIALIST / NABAVNIK - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Trabajar de jefe de compras/jefa de compras en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras › jefe de compras/jefa de compras.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Prodajni agentje in posredniki/prodajne agentke in posrednice › Nabavni referenti/nabavne referentke.

Descripción de la oferta de trabajo:

KOMERCIALIST ZA NABAVO, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -SKRB ZA KUPCE, PRIPRAVLJANJE PONUDB (IZDELKI SO LAHKO PO MERI), SESTANKI,

-SKRB ZA NABAVO IZDELKOV IN MATERIALA,

-SKRB ZA TEHNIČNO DOKUMENTACIJO IN MAPE, DEKLARACIJE, STANDARDE,

-RAZISKOVANJE TRGA KUPCEV IN DOBAVITELJEV,

-OBČASNO ADMINISTRACIJSKO DELO PO POTREBI,

-OBČASEN RAZVOZ IZDELKOV., Priučitev  našega operacijskega sistema, zahtevano znanje excela, worda. Nudimo: -izobraževanje na področju dvižne tehnike, -izobraževanje na področju prodaje in komunikacije,-stalen urnik 7h do 15h z razgibanim in dinamičnim delom v pisarni, občasnimi sestanki pri strankah ter občasni obiski sejmov, -prisrčen kolektiv, ki dela na dobrih odnosih in skrbi za dobro klimo v podjetju,-sčasoma in po želji je možno napredovanje. Iščemo: -strojnega tehnika ali strojnega inženirja oz. nekoga, ki zna brati osnovne strojne skice dvižnih sredstev oz. nekoga, ki se zna priučiti tega, -osebo, ki se rada uči in se je pripravljena poglobiti v svet dvižnih sredstev, -komunikativno osebo, ki je pripravljena spoznati svet prodaje in imeti dober in trden stik s kupci ter iskati prave rešitve v dvižni tehniki za kupce, -osebo, ki govori angleški jezik zaradi komunikacije z dobavitelji v tujini, - osebo, na katero se lahko zanesemo, da bo ohranila znanja leške tradicije izdelovanja bremenskih verig in jeklenic., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 300 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: IBV - IZDELOVANJE BREMENSKIH ŽIČNIH VRVI IN VERIG TER TRGOVINA, D.O.O., ALPSKA CESTA 43, 4248 LESCE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BENEDIČIČ LEJA
Contact Phone: 04 530 20 60
Contact Email: lejaibv.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF56339.

Ver las 89 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras › jefe de compras/jefa de compras ofertadas.