Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Camareros de mesas > Konobar/ica ( Molum Hotel & Residences)

KONOBAR/ICA ( MOLUM HOTEL & RESIDENCES). Croacia

Contratación en Croacia de Camareros de mesas

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Waiters and bartenders › Waiters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Osnovni poslovi i zadaci:

  • Zadužen za posluživanje pića i prodaju
  • Osigurava kvalitetu pružanja usluge i odnos zaposlenika prema gostima
  • Sukladno odobrenim procedurama poslodavca promovira i maksimizira prodaju pića i ostale ponude
  • Poštuje i provodi zadane standarde posluživanja pića
  • Pruža promptnu, efikasnu i ljubaznu uslugu svakom gostu
  • Teži konstantnim „up-sell“ tehnikama te sugerira pića gostima ako su neodlučni
  • Vrši ispravnu naplatu računa te poštuje zakonske obveze
  • Asistira barmenu kod pripreme radne stanice potrebne za dnevne operacije
  • Zadužen za pravilno serviranje pića koristeći odgovarajući inventar i dekoracije
  • Poslužuje pića na odgovarajućim temperaturama
  • Vrši prodaju artikala nabavljenih isključivo od poslodavca
  • Pravovremeno komunicira komentar, pritužbu ili pohvalu gosta barmenu ili neposredno nadređenom
  • Zadužen za svakodnevnu i pravovremenu nadopunu mini bara i dry snacka
  • Kontrolira i daje prijedlog narudžbe potrebnih artikala voditelju odjela
  • Poštuje i provodi zadane standarde postavljanja artikala
  • Pomaže kod skladištenja artikala mini bara
  • Vodi evidenciju potrošnje artikala mini bara
  • Koristi propisane sanitarne i zdravstvene uvjete rada na barovima, uvjete zaštite na radu te primjenjuje HACCP standarde u svim fazama rada
  • Predlaže novitete u svrhu povećanja kvalitete
  • Odgovorno se ponaša prema vlasništvu gosta, poslodavca i kolega
  • Djeluje u skladu sa standardima Društva i priručnikom hotelskih operacija (HOM-Hotel Operations manual) te služi kao primjer ponašanja
  • Obavlja i ostale poslove koji proizlaze iz potreba rada hotela i prema nalogu nadređenih

Nudimo:

  • Rad u inovativnom i poticajnom okruženju
  • Ugovor na određeno ( sezonski) uz mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno
  • Mogućnost smještaja
  • Topli obrok i putni trošak
  • Početak rada : 1.5.2024 ili 1.6.2024. – prema dogovoru

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Sunčani resort d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: lucija.nimacmolum.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2486974.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas ofertadas.