Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales en derecho > Koordinatorica

KOORDINATORICA. Croacia

Oferta de trabajo de Profesionales en derecho en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

• organizacija timskog rada

• prati relevantne međunarodne i nacionalne objave i literaturu vezano uz nasilje nad ženama te o izvještava tim i upravni odbor

• po potrebi sudjeluje u istraživanjima koje provodi AŽKZ

• sudjeluje u fundraisingu te pisanju i provedbi projekata

• sudjeluje u kampanjama, javnim akcijama i događanjima koje provodi AŽKZ

• po potrebi sudjeluje u sastancima s relevantnim tijelima i zagovaračkim aktivnostima

• po potrebi sudjeluje u programskom i strateškom razvoju organizacije

• po potrebi svi ostali poslovi vezani uz rad AŽKZ-a

Uvjeti:

- VSS društvenog ili humanističkog usmjerenja

- feministički stavovi

- razumijevanje specifičnosti problema nasilja protiv ženama

- sposobnost samostalnog rada i visok stupanj motivacije u obavljanju radnih zadataka

- vještina prepoznavanja prioriteta u provođenju svakodnevnih radnih zadataka

- razvijene prezentacijske i organizacijske vještine

- visoka razina odgovornosti pri obavljanju poslova i poštivanju rokova

-iskustvo u pisanju projektnih prijedloga, provođenju i izvještavanju o provedbi projekata, uključujući projekte financirane iz EU fondova

- iskustvo u koordiniranju tima te sklonost timskom radu

- psihička stabilnost za rad u stresnim uvjetima

- senzibilitet i empatija te snažna motivacija za rad s visokotraumatiziranim ženama i njihovom djecom

- sposobnost izvrsnog usmenog i pismenog izražavanja na hrvatskom jeziku

- sposobnost usmenog i pismenog izražavanja na engleskom jeziku, stupanj C2

- IT pismenost uz izvrsno poznavanje i korištenje MS Office paketa te drugih programa i društvenih mreža

- znanje o metodologiji provođenja istraživanja

Prednost:

- aktivističko iskustvo

- formalno ili neformalno obrazovanje o ženskim pravima

- sposobnost izražavanja na službenim EU jezicima

- preporuke prethodnih poslodavaca

Ako se pronalazite u gore navedenom opisu posla, svoj životopis, motivacijsko pismo (najviše 1500 znakova), potvrdu o nekažnjavanju (prekršajna i kaznena), presliku diplome i preporuke poslodavaca pošaljite u roku 20 dana od objave putem linka za prijavu.

*Javljanjem na natječaj dajete svoj pristanak Autonomnoj ženskoj kući Zagreb – žene protiv nasilja nad ženama da u svrhu provođenja selekcijskog procesa obrađuje vaše osobne podatke koje ste dostavili prijavom na ovaj natječaj.

*U skladu s uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18.) osobni podaci za čije čuvanje ne postoje pravni ili stvarni razlozi brisati će se ili na drugi način ukloniti.

Radni odnos na određeno vrijeme uz probni rad u trajanju od šest (6) mjeseci te mogućnost produženja radnog odnosa.

E-mail adresa za primanje prijava je azkzazkz.hr

*Oglas je napisan u ženskom rodu sukladno čl. 9. st. 2. t. 4. Zakona o suzbijanju diskriminacije.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AUTONOMNA ŽENSKA KUĆA ZAGREB - ŽENE PROTIV NASILJA NAD ŽENAMA.

Instrucciones para solicitar:

Email: azkzazkz.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2455016.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.