Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Cocineros > Kuhar/ica

Trabajar en Croacia de Cocineros

Kuhar/ica

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Cooks › Cooks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18., 98/19., 64/20., 151/22, 156/23.) i članka 7. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Mladost, Lekenik (u daljnjem tekstu: Pravilnik)

ravnatelj Osnovne škole Mladost, Zagrebačka 25 B, 44272 Lekenik, objavljuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

I. kuhar/-ica – 1 izvršitelj/-ica, na određeno nepuno radno vrijeme, 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena, zamjena za vrijeme porodiljnog dopusta

Na natječaj se mogu javiti muške i ženske osobe u skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08., 69/07.)

UVJETI:

- Završena srednja škola – program kuhar odnosno KV kuhar i završen tečaj higijenskog minimuma

- Kandidati trebaju ispunjavati uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno općim propisima o radu i uvjete iz Pravilnika o radu OŠ Mladost

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

1. životopis

2.svjedodžbu, odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi

3. dokaz o državljanstvu

4. uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata/-kinje ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja

5. elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

Navedene isprave odnosno prilozi dostavljaju se u neovjerenoj preslici.

Prije sklapanja ugovora o radu odabrani/-a kandidat/-kinja dužan/-a je sve navedene priloge dostaviti u izvorniku ili u preslici ovjerenoj od strane javnog bilježnika sukladno zakonu o javnom bilježništvu ( NN 78/93, 29/94, 162/98, 16/07, 75/09., 120/16.).

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19., 84/21.), članku 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (''NN'' broj 33/92, 77/92, 27/93., 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13., 98/19.), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (''NN'' br. 157/13, 152/14., 39/18., 32/20.) te članku 48 Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („NN“ broj 84/21) dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN broj 121/17, 98/19, 84/21) uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu članka 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49

Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Kandidat/-kinja koji/-a je pravodobno dostavio/-la potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjava uvjete natječaja dužan/-a je pristupiti procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje-

U prijavi na natječaj molimo kandidate da naznače e-mail adresu i kontakt broja na koje će biti dostavljena obavijest o datumu i vremenu procijene, odnosno testiranja.

Literatura za procjenu odnosno testiranje kandidata:

- Edukativni materijali za polaznike tečaja za stjecanje posebnog znanja o zdravstvenoj ispravnosti hrane i osobnoj higijeni osoba po proširenom programu

Kandidat/-kinja prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Rok za podnošenje prijave n natječaj je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Mladost.

Natječaj je otvoren od 19.3 2024. do 26.3.2024.

Prijave na natječaj dostavljaju se neposredno ili poštom na adresu:

Osnovna škola Mladost, Zagrebačka 25B, 44272 Lekenik, s naznakom

" za natječaj “

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati,

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Kandidat/-kinja prijavljen/-na na natječaj bit će obaviješten/-na putem mrežne stranice školske ustanove najkasnije u roku od osam dana od dana sklapanja ugovora o radu s odabranim/-om kandidatom/-kinjom.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Osnovna škola Mladost.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: OŠ Mladost, Zagrebačka 25 B, 44272 Lekenik

Zamolba: OŠ Mladost, Zagrebačka 25 B, 44272 Lekenik

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2474723.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.