Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Cocineros > Kuhar / Kuharica

KUHAR / KUHARICA. Croacia

Vacantes en Croacia de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Cooks › Cooks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla: Poslovi kvalitetne pripreme jela, samostalno kuha sve vrste jela, priprema specijalne dijete, servira jela za posluživanje, mijenja voditelja smjene za njegove odstutnosti, odgovara za prehrambene normative i standarde, za kvalitetu jela, za opremu i inventar, za red i čistoću i obavlja dr.poslove po nalogu voditelja.

N A T J E Č A J

za popunu slobodnih radnih mjesta

na neodređeno:

KUHAR/KUHARICA (m/ž) - 4 izvršitelja/izvršiteljica

Uvjeti: ugostiteljska škola, kuhar/kuharica

U ponudi na natječaj kandidati/kandidatkinje dostavljaju pismenu zamolbu i životopis, te prilažu odgovarajuće dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja:

- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika svjedodžbe)

- potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, odnosno elektronički zapis o radno-pravnom statusu (e- radna knjižica)

- dokaz o državljanstvu RH (preslika domovnice ili osobne iskaznice)

Svi kandidati/kandidatkinje obvezni su dostaviti elektronički zapis o radno-pravnom statusu (e- radna knjižica) u protivnom pristigla ponuda smatrat će se nepotpunom.

Kandidati/kandidatkinje cjelokupnu dokumentaciju dostavljaju u preslici, na hrvatskom jeziku, dok će izabrani kandidati/kandidatkinje biti pozvani da istu dostave u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

Kandidat/kandidatkinja koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je uz prijavu na natječaj, uz dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti i rješenje, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, kao i dokaz da je nezaposlen/nezaposlena, budući da ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kandidatkinje samo pod jednakim uvjetima, tj. ukoliko ispunjava uvjete iz natječaja.

Sukladno prethodnoj odredbi, ukoliko se na ovaj natječaj prijavi osoba iz čl. 102. stavaka 1-3 Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21), da bi ostvarila prednost pri zapošljavanju, dužna je prijavi priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja kao i sve ostale dokaze navedene u članku 103. stavku 1. gore navedenog Zakona (Zakon o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji -14.12.2017.), a ukoliko se na ovaj natječaj prijavi osoba iz čl. 3. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), da bi ostvarila prednost pri zapošljavanju, dužna je prijavi priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja kao i sve ostale dokaze navedene u članku 9. stavak 2. i 3. gore navedenog Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom.

Ustanova pridržava pravo za kandidate/kandidatkinje koji ispunjavaju uvjete natječaja provesti intervju i testiranje, a o vremenu i mjestu održavanja istih, kandidati/kandidatkinje će biti obaviješteni telefonom, e-mailom ili će se objaviti na web stranici Bolnice (www.sbvzt.hr) pod „Natječaji“.

Ponude s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 15 dana od objave natječaja na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (HZZ), odnosno od 13.03.2024. god. do 28.03.2024. god. u pismenom obliku isključivo putem pošte na adresu: Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Varaždinske Toplice, Trg sv. Martina br. 1, 42223 Varaždinske Toplice s naznakom: «natječaj za popunu slobodnog radnog mjesta (naznaka radnog mjesta za koje se natječe) - NE OTVARATI - ». Na poleđini kuverte s ponudom obavezno navesti osobne podatke (ime i prezime i adresu).

Ponude se neće preuzimati u prijamnom uredu Bolnice.

Ponude koje neće biti dostavljene sukladno navedenom, neće se razmatrati.

Osobni podaci kandidata/kandidatkinja prikupljaju se i obrađuju isključivo radi provođenja natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18). Smatrat će se da je kandidat/kandidatkinja podnošenjem prijave na natječaj dao privolu za raspolaganje njegovim osobnim podacima u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Nepravovremene i nepotpune ponude i ponude koje nisu na hrvatskom jeziku, te ponude poslane e-mailom neće se razmatrati.

Kandidati/kandidatkinje će o rezultatima natječaja, tj. izbora biti obaviješteni putem oglasnih ploča Bolnice i internetske stranice Bolnice (www.sbvzt.hr).

Dostavljena dokumentacija neće se vraćati.

Bolnica pridržava pravo poništenja natječaja, odnosno pravo ne odabrati nijednog kandidata/kandidatkinje, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima/kandidatkinjama.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Specijalna bolnica Varaždinske Toplice.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg sv.Martina 1, 42223 Varaždinske Toplice

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2471395.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.