Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Cocineros > Kuhar / Kuharica

KUHAR / KUHARICA. Croacia

Ofertas de empleo de Cocineros en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Cooks › Cooks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( Narodne Novine broj 10/97, 107/07,94/13, 98/19, 57/22 i 101/23 ) i Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića „Jakšić“ od 12. travnja 2024., KLASA: 601-05/24-01/04, URBROJ: 2177-4-1-24-04, ravnateljica Dječjeg vrtića objavljuje

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos radnika

  1. KUHAR/ICA – 1 izvršitelj - određeno nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno)

UVJETI: Prema članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( Narodne Novine 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23 ) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne Novine 133/97)

Uz pisanu, vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj, potrebno je priložiti:

– životopis;

– dokaz o odgovarajućoj vrsti i razini obrazovanja;

– kopiju osobne iskaznice;

– potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje;

– uvjerenje nadležnog suda da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak sukladno čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22), ne starije od 6 mjeseci

– uvjerenje nadležnog suda da se protiv osobe ne vodi prekršajni postupak sukladno čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22), ne starije od 6 mjeseci

– uvjerenje nadležnog područnog ureda Hrvatskog zavoda za socijalni rad, sukladno čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22), da osobi nije izrečena mjera za zaštitu dobrobiti djeteta sukladno posebnom propisu, ne starije od 6 mjeseci

Navedene isprave, odnosno prilozi, dostavljaju se u neovjerenoj preslici.

Prije sklapanja ugovora o radu odabrani/a kandidat/kinja dužan je sve navedene isprave dostaviti u izvorniku ili u preslici ovjerenoj od strane javnog bilježnika sukladno Zakonu o javnom bilježništvu ( NN 78/93, 29/94, 162/98, 16/07, 75/09 i 120/16 ).

Na javni natječaj mogu se prijaviti osobe obaju spolova, sukladno članku 13. stavku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine, broj 82/08 i 69/17).

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju te koja je vlastoručno potpisana.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom/kinjom prijavljenim/om na natječaj.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima.

Ravnatelj vrtića će provoditi razgovor sa svim kandidatima koji zadovoljavaju propisane uvjete iz natječaja.

Osoba koja može ostvariti pravo prednosti:

– sukladno čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17, 98/19 i 84/21), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici:

– sukladno čl. 47.-50. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

– sukladno čl. 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo to pravo te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca;

– sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na natječaj dužna je osim

dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od osam (8) dana od dana objave, u zatvorenoj omotnici s naznakom:

„Prijava na natječaj za radno mjesto kuhara/ice u dječjem vrtiću“

DJEČJI VRTIĆ „JAKŠIĆ“

Ulica Stjepana Radića 1

34308 JAKŠIĆ

Natječaj će biti objavljen u na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Dječjeg vrtića „Jakšić“.

Svi kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja biti će pozvani putem elektroničke pošte na razgovor.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine, broj 42/18) prijavom na natječaj smatra se da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka iz natječajne dokumentacije, a koja će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Dječji vrtić Jakšić zadržava pravo djelomično ili u cijelosti u svako vrijeme poništiti ovaj natječaj.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Dječji vrtić Jakšić.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dječji vrtić "Jakšić", Stjepana Radića 1, 34308 Ja

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488722.

Ver las 157 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.