Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > cocinero/cocinera > Kuhar - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

KUHAR - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Oferta de trabajo en Eslovenia (Savinjska) de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Poklici za osebne storitve › Kuharji/kuharice › Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:

KUHAR, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PRIPRAVA NAJBOLJŠEGA MESA NA ŽARU (STEAKI IN DRUGO MESO), TESTENINE, RIŽOTA, BURGERJI,    SOLATE IN DRUGA ALA CARTE PONUDBA PO JEDILNEM LISTU,

SKRB ZA KAKOVOST IN USTREZNOST HRANE,

SKRB ZA ČISTOČO KUHINJE,

IZVAJANJA HACCP DOLOČIL., Nudimo vam:nadpovprečno plačilo v panogi preko 2.000 EUR neto,

ureditev vize EU za tuje državljane,

prijetno delovno okolje in dobre delovne pogoje,

strokovno izpopolnjevanje in karierni razvoj,

dodatna izobraževanja,

dolgoročno zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem,

urejeno in prijazno delovno okolje.

Od vas pričakujemo:

delovne izkušnje na razpisanem delovnem mestu,

poznavanje stroke in kulinarike,

skrb za gosta in njegovo izkušnjo ter skrb za dobro kolektivno vzdušje.

Iščemo sodelavca(-ko), ki/je:

je samostojen, zanesljiv, odgovoren in prijazen,

ima organizacijske veščine,

je samoiniciativen in fleksibilen

ima pozitiven odnos do dela in ljudi,

ima kuharska znanja,

ima smisel za red in čistočo,

je timsko naravnan.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AENA gostinstvo, turizem, trgovina in storitve d.o.o., Mala Pirešica 20 , 3301 PETROVČE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . MATEJA
Contact Phone: 03 713 33 23
Contact Email: zaposlitevhotel-a.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF49936.

Ver las 843 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.