Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Audiólogos y logopedas > Logoped/ica

LOGOPED/ICA. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Audiólogos y logopedas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Audiólogos y logopedas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Audiologists and speech therapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za radno mjesto

STRUČNI SURADNIK LOGOPED (M/Ž)

– jedan ( 1 ) izvršitelj/ica- na određeno radno vrijeme , zamjena za bolovanje

UVJETI :

Prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 57/22, 101/23) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97). Poslove stručnog suradnika – Logopeda može obavljati osoba koja je završila diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički studij odgovarajuće vrste.

Rok za podnošenje prijava je 30 dana od dana objave natječaja.

Kandidati prilažu ;

- zamolbu vlastoručno potpisanu

- životopis -dokaz o državljanstvu - dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz o položenom stručnom ispitu ( ukoliko je položen)

-uvjerenje nadležnog Općinskog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 1 mjesec )

- uvjerenje nadležnog Prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak ( ne starije od 1 mjeseca) -- potvrdu Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine brojNN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) ( ne starije od 1 mjeseca)

-dokaz o zdravstvenoj sposobnosti ( ne starije od 1 mjeseca)

-elektronički zapis o radno pravnom statusu (ispis iz evidencije HZMO-a).

Osim zamolbe natječajna dokumentacija može biti u preslici, a po pozivu na uvid će se predočiti iste u originalu ili ovjerenoj preslici.

Kandidati koji će se u natječaju pozivati na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su priložiti svu potrebnu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/2017, 98/19,84/21), članku 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/1992, 57/1992, 77/1992, 27/1993, 58/1993, 2/1994, 76/1994, 108/1995, 108/1996, 82/2001, 103/2003, 148/2013, 98/19), članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21, te članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/2013,152/2014, 98/18, 32/20), dužan se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi kandidat ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, osoba iz članka 102. stavaka 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/2017,98/19, 84/21) koja u trenutku podnošenja prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava dužna je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju priložiti sve potrebne dokaze dostupne na poveznici ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Za radna mjesta ravnopravno se mogu javiti osobe oba spola.

Na natječaj se mogu javiti i osobe bez položenog stručnog ispita sukladno članku 28.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju. Upravno vijeće dječjeg vrtića Paški mališani zadržava pravo poništavanja i ponovnog objavljivanja natječaja. Kandidati koji zadovoljavaju uvjetima natječaja mogu bit pozvani na informativni razgovor.

Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da Dječji vrtić Paški mališani, Pag može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine, broj 42/18).

Zakašnjele prijave kao i prijave s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati.

Kandidati će biti obaviješteni o rezultatima natječaja u zakonskom roku .

Prijave s potrebnim dokazima o ispunjavanju uvjeta poslati poštom na adresu: Dječji vrtić Paški mališani, Pag, Velebitska 6, 23250 Pag sa naznakom „ za natječaj stručni suradnik – Logoped/ica, ne otvarati “.

Natječaj se objavljuje 4. ožujka 2024. godine do 3. travnja 2024.godine na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, službenoj mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Paški mališani, Pag (www.vrtic-paski-malisani.hr) i na oglasnoj ploči Dječjeg vrtića.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ PAŠKI MALIŠANI.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: DJEČJI VRTIĆ PAŠKI MALIŠANI, VELEBITSKA6, PAG

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2466588.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Audiólogos y logopedas ofertadas.