Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Loģistikas Speciālists

LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS. Letonia

Oferta de empleo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

LOĢISTIKAS SPECIĀLISTS

 ​Kompānija AV LOGISTIC nodarbojās ar kravu piegādi „no durvīm līdz durvīm”. Tajā ietilpst sūtījuma pieņemšana no nosūtītāja, transportēšana un piegāde pie klienta durvīm. Mēs strādājam saskaņā ar CMR konvenciju. Atbilstoši klientu vajadzībām piedāvājam arī citus ar kravu piegādi saistītus pakalpojumus - preču uzglabāšanu noliktavā, kravu komplektēšanu, muitas procedūru un dokumentācijas nokārtošanu, kravas apdrošināšanu.

Darba pienākumi:

Kravu meklēšana uz Eiropu un Baltijas valstīm (izmantojot transporta biržas)

Ilgtermiņa attiecību veidošana un uzturēšana ar klientiem

Cieša ikdienas sadarbība, ar loģistikas nodaļu

Prasības kandidātiem:

Pieredze pārdošanā vismaz 2 - 3 gadi (pieredze loģistikas pakalpojumu pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību)

Labas organizatoriskas un komunikācijas spējas

Biznesa komunikācijas prasmes

Personīgas īpašības: neatlaidība, vēlme strādāt un sasniegt rezultātus

Labas datora zināšanas (Ms Office, Internet)

Mēs piedāvājam:

Draudzīgu kolektīvu

Konkurētspējīgu atalgojumu

Izaugsmes un profesionālās attīstības iespējas

Komfortablu darba vidi

Dalību dažādos uzņēmuma pasākumos

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Pieteikuma vēstu

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: SIA "Hire Profi".

Forma de contacto:

  • Dirección: Pētera iela 3, Mārupe, Mārupes nov.
  • Teléfono: +371 29135425
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: hireprofigmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240219-122.