Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > manicuro/manicura > Manikyristi, Kauniixi, Tampere

Manikyristi, KauniiXi, Tampere. Pirkanmaa. Finlandia

Ofertas de trabajo en Finlandia (Pirkanmaa) de manicuro/manicura

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › manicuro/manicura.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kosmetologit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme  kauneushoitolaamme ripsi-/kynsiteknikkoa. Koulutuksen puute ei ole esteenä, sillä voimme antaa sinulle opetuksen ripsi-/kynsiteknikoksi.

Kyseessä voi olla vuokratuolipaikka tai komissio malli.

Haemme tekijää pitkäaikaisesti salonkiimme. Kokopäiväisesti tai osa-aikaisesti.

Sinulta ei siis tarvitse löytyä aiempaa osaamista. Tarvitset vain halun oppia uutta ja kehittyä kokoajan paremmaksi.

Tarjoamme työskentelyysi tarvittavat tuotteet, työvälineet, maksuliikenteen ja koulutuksen.

Sijaitsemme keskustassa loistavalla paikalla. Pysäköintitilaa löytyy asiakkaille heti oven edestä.

Salonkimme on erittäin tilava ja valoisa.

Kaikki tekijämme voivat työskennellä  omassa tilassa ja rauhassa.

Jos olet kiinnostunut liittymään joukkoomme niin lähetä hakemus tai jos haluat kuulla lisää, niin ota yhteyttä ja voimme keskustella lisää.

Odotamme innolla yhteydenottoasi.

Käymme hakemuksia läpi niiden saavuttua ja voimme täyttää paikan heti sopivan löydyttyä.

Myös osa-aikatyö

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: KauniiXi.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:c33c549b-bb06-4ecd-9c9a-f43847a7039d.

Ver las 27 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › manicuro/manicura ofertadas.