Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > supervisor de tienda/supervisora de tienda > Marketpäällikkö S-market Reisjärvi, Osuuskauppa Kpo, Reisjärvi

Marketpäällikkö S-market Reisjärvi, Osuuskauppa KPO, Reisjärvi

Ofertas de trabajo en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa) de supervisor de tienda/supervisora de tienda

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes › supervisor de tienda/supervisora de tienda.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myymälän esimiehet.

Descripción de la oferta de trabajo:

REISJÄRVI

Haemme marketpäällikköä S-market Reisjärvelle

Marketpäällikkönä vastaat S-market Reisjärven tuloksesta ja henkilöstöstä. Organisoit myymälän toimintaa tehokkaasti ja panostat asiakaskokemukseen ja henkilöstön työtyytyväisyyteen. Siedät erityisen hyvin painetta ja työskentelet joustavasti muuttuvissa tilanteissa ja monipuolisissa työtehtävissä. Ymmärrät liiketoiminnallisia tunnuslukuja ja omaksut helposti työssäsi tarvittavia tietojärjestelmiä. Sinulla on positiivinen ja innostava asenne esihenkilötyöhön ja tiimin johtamiseen, ja pyrit jatkuvasti kohti hyviä tuloksia. Osaat varmistaa yksikkösi tiedonkulun. Arvostamme kokemusta esihenkilötyöstä ja/tai tehtävään soveltuvaa koulutusta.

Osuuskauppa KPO:n kattavat henkilöstöedut  Henkilökuntaedut - Osuuskauppa KPO

kannustavan tulospalkkion palkan päälle

erinomaiset koulutus- ja kehittymismahdollisuudet

keskimääräistä laajemmat ja kattavammat työterveyspalvelut

työntekijämme ovat vakuutettu myös vapaa-ajalla

Lisätietoja tehtävästä antaa ryhmäpäällikkö Anu Ritola, puh. 040 0348870. Jätä hakemus viimeistään 17.3.2024.

Osuuskauppa KPO on yli 1,1 miljardin euron vuosimyynnillään Suomen suurimpia alueosuuskauppoja. Toimimme Ylivieskan, Kokkolan, Pietarsaaren ja Vaasan talousalueilla. Olemme alueemme market-kaupan markkina- ja hintajohtaja sekä markkinajohtajia polttoneste-, matkailu- ja ravitsemiskaupassa, minkä lisäksi harjoitamme mittavaa autokauppaa. Meillä on yli 135 000 asiakasomistajaa ja työllistämme yli 2 100 palvelualan ammattilaista. Osuuskauppa KPO on useampana vuonna saanut Suomen innostavimmat työpaikat -tunnustuksen. Toimintamme taloudellinen menestys päätyy kokonaisuudessaan kauppapalvelujemme kestävään kehittämiseen ja asiakasomistajiemme eduksi.

37.5 h viikossa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 227 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuuskauppa KPO.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:a45dc3fb-0cba-47fb-8511-fdf5b8c33cd0.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes › supervisor de tienda/supervisora de tienda ofertadas.