Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/medicinski Tehničar

Oferta de trabajo de Profesionales de enfermería en Croacia

Medicinska Sestra/medicinski Tehničar

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  1. zaduženje za poslove neposredne medicinske njege i terapije bolesnika sukladno svojim ovlastima i kompetencijama,
  2. sudjelovanje u radu tima zdravstvene njege,
  3. vođenje sestrinske dokumentacije kojom se evidentiraju svi provedeni postupci tijekom 24 sata,
  4. odgovaranje za higijenu bolesnika i odjela te ambulante,
  5. sudjelovanje u pratnji bolesnika prilikom premještaja bolesnika u drugu Ustanovu, kao i pri hitnom prijevozu bolesnika,
  6. obavljanje i drugih poslova svoje struke,
  7. obavljanje i drugih poslova po nalogu voditelja tima i glavne medicinske sestre Odjela.

Temeljem članka 35. Statuta, INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, raspisuje

N A T J E Č A J

za prijem djelatnika u radni odnos

za radno mjesto

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR – 2 izvršitelja na neodređeno vrijeme (m/ž)

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za medicinske sestre/tehničare (s tim izjednačen SSS medicinska sestra/tehničar)
  • odobrenje za samostalan rad izdano od nadležne komore

Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana objave natječaja.

Zainteresirani uz prijavu na natječaj trebaju priložiti:

  • životopis
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o državljanstvu
  • važeće odobrenje za samostalan rad (licencu)
  • privola (obrazac dostupan na web stranici poslodavca)

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave slati na adresu:

INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, Kampor 224, 51280 Rab, s naznakom „za natječaj- navesti radno mjesto“.

Kandidati su dužni dostaviti elektronsku adresu zbog nesmetane korespondencije u svrhu pravovremenog i nesmetanog obavljanja postupka provođenja natječaja. Kandidati su dužni pratiti svoju elektronsku poštu i odgovoriti na sve primljene e-mail poruke.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete prema Odluci ravnatelja mogu biti testirani u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti, bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju.

Odluka o odabiru kandidata objavljuje se na internetskoj stranici i oglasnoj ploči bolnice.

O mjestu i vremenu testiranja kandidati će biti obaviješteni elektroničkim putem.

INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, dostavljene podatke kandidata obrađuje u skladu sa odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka (PRIVOLA). Dostavljeni podaci obrađivati će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa te se neće koristiti u druge svrhe.

Bolnica pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja.

Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08 i 69/17 ) na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Županijska specijalna bolnica Insula.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kampor 224,51 280 - RAB

Email: kadrovskasb-insula.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2451187.

Ver las 178 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.