Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/tehničar Na Određeno Vrijeme Za Rad U Turističkoj Ambulanti

Trabajo de Profesionales de enfermería en Croacia

Medicinska Sestra/tehničar Na Određeno Vrijeme Za Rad U Turističkoj Ambulanti

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti:

- SSS – četverogodišnja srednja škola za med. sestre / tehničare

- položen stručni ispit

- odobrenje za samostalan rad

ili

- završena petogodišnja srednja škola za med. sestre / tehničare i posjedovanje važećeg odobrenja za samostalan rad

Uz prijavu kandidati/kandidatkinje moraju priložiti:

  • životopis
  • dokaz o završetku školovanja
  • dokaz o položenom stručnom ispitu
  • preslika odobrenja za samostalni rad
  • preslika domovnice

    Sukladno obvezi iz članka 103. stavka 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( Narodne novine 121/17), objavljujemo poveznicu na internetsku stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja :

    Kandidatom/kandidatkinjom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

    Dom zdravlja Šibenik zadržava pravo dodatnih testiranja te zadržava pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja.

    Prijave na natječaj s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku 8 dana od objave natječaja na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, na adresu: Dom zdravlja Šibenik, Stjepana Radića 83.

    O rezultatima natječaja kandidati/kandidatkinje će biti obaviješteni u zakonskom roku.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: DOM ZDRAVLJA ŠIBENIK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Stjepana Radića 83, Šibenik

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2445380.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.