Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > analista de precios > Młodszy Specjalista Ds. Marketingu

Młodszy specjalista ds. marketingu. Makroregion województwo mazowieckie

Contrato de analista de precios en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › analista de precios.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw sprzedaży, marketingu i public relations › Specjaliści do spraw reklamy i marketingu.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wsparcie w publikowaniu treści w social mediach (Facebook, Instagram, Linked In), a w tym uczestniczenie w procesie planowania i przygotowywania treści. Udział w projektach marketingowych. Pomoc w organizacji i wdrożeniu akcji promocyjnych. Wsparcie w przygotowywaniu materiałów informacyjnych dla naszych klientów i partnerów. Wsparcie w organizacji eventów i imprez firmowych.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane

- pozostałe: dyspozycyjność na pełen etat, umiejętność pracy w zespole, umiejętność czytania ze zrozumieniem, terminowość, dokładność i skrupulatność, otwartość na nowe wyzwania. Mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, wiedza na temat SEO, lekkie pióro i umiejętność pisania tekstów, umiejętność tworzenia prostych grafik np. w Canva, prawo jazdy kat. B.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 417 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: ASF PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Katarzyna Izdebska-Moskaluk, tel.: 504 918 971, email: rekrutacjaasf.com.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1380StPr/24/0470.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › analista de precios ofertadas.