Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros > Nastavnik/ca Izrade Modnih Proizvoda

NASTAVNIK/CA IZRADE MODNIH PROIZVODA. Croacia

Demanda en Croacia de Ingenieros

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Engineering professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti: Opći i posebni uvjeti prema čl. 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 05/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/2 i 156/23) i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN br. 01/96 i 80/99).

U radni odnos ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23).

Vlastoručno potpisanoj prijavi na natječaj, kandidati su dužni priložiti:

životopis,

dokaz o stečenoj stručnoj spremi,

dokaz o državljanstvu,

uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi s naznakom roka izdavanja (ne starije od 30 dana od dana objave natječaja),

elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

Isprave se prilažu u neovjerenim preslikama, a prije izbora kandidat će priložiti izvornike ili ovjerene preslike na uvid.

Kandidati koji se po posebnim propisima, sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN br. 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN br. 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju, dužani su prilikom prijave na natječaj dostaviti svu potrebnu dokumentaciju i dokaze koje posebni propisi propisuju pri ostvarivanju prava na prednost pri zapošljavanju te ostvaruju tu prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), uz prijavu na natječaj dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi sve potrebne dokaze prema članku 103. stavku 1. Zakona dostupne na poveznici Ministrastva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarenje prava prednosti pri zapošljavanju (prema članaku 49. stavku 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Na natječaj se mogu javiti ravnopravno osobe oba spola.

Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje, upotrijebljeni su neutralno i odnose se jednako na muške i ženske osobe.

Rok za podnošenje prijava na natječaj je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Srednje škole Duga Resa te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Datum objave natječaja: 16. 02. 2024. godine

Prijave na natječaja s potrebnom dokumentacijom dostaviti neposredno ili poštom na adresu:

Srednja škola Duga Resa, Jozefinska cesta 27, 47 250 Duga Resa

uz naznaku: „za natječaj – Izrada modnih proizvoda“

Kandidatom prijavljenim na javni natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu sa svim podacima i prilozima navedenim u natječaju, te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka EU 2013/679 i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN br. 42/18) svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja te čije su prijave pravodobne i potpune, provest će se procjena odnosno testiranje prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Srednjoj školi Duga Resa dostupnom na mrežnim stranicama Škole. Ako kandidat ne pristupi procjeni odnosno testiranju smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Način i područje provjere, pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za provjeru bit će objavljeni na mrežnim stranicama Škole na linku http://www.ss-duga-resa.skole.hr. Vrijeme i mjesto održavanja procjene odnosno testiranja bit će objavljeno na mrežnim stranicama škole na linku: http://www.ss-duga-resa.skole.hr najmanje tri (3) dana prije dana određenog za održavanje procjene odnosno testiranja, s napomenom da se kandidati neće posebno pozivati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice Škole http://www.ss-duga-resa.skole.hr i pisanim putem u roku od 15 dana od dana sklapanja ugovora o radu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: SREDNJA ŠKOLA DUGA RESA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Jozefinska cesta 27, Duga Resa

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2457702.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.