Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Nastavnik Strukovnih Predmeta Pravne Grupe (m/ž)

NASTAVNIK STRUKOVNIH PREDMETA PRAVNE GRUPE (M/Ž). Croacia

Búsqueda en Croacia de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

SREDNJA ŠKOLA OTOČAC

Ćirila i Metoda 2, 53 220 Otočac

KLASA: «CasesClassificationCode» URBROJ: «RegistrationNumber» Otočac, 6. veljače 2024.

«Image:QRcode»

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10 - ispravak, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23), članka 108. Statuta Srednje škole Otočac, članka

7. Pravilnika o radu Srednje škole Otočac, te članka 6. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Srednjoj školi Otočac ravnateljica Srednje škole Otočac raspisuje

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa

a) za obavljanje poslova na neodređeno vrijeme:

- stručni suradnik - psiholog - 20 sati tjedno

- nastavnik matematike – 8 sati nastave tjedno

- nastavnik fizike – 12 sati nastave tjedno

- suradnik u praktičnoj nastavi elektromehaničara i autoelektričara – 32 sata praktične nastave

b) za obavljanje poslova na određeno vrijeme – do povratka radnica na rad:

- nastavnik hrvatskoga jezika – 20 sati nastave tjedno

- nastavnik strukovnog predmeta ekonomske grupe – 2 sata nastave tjedno

- spremačica – 40 sati tjedno

c) za obavljanje poslova na određeno vrijeme – najduže do 30. lipnja 2024. godine:

- nastavnik strukovnih predmeta pravne grupe – 4 sata nastave tjedno

Uvjeti za obavljanje poslova:

- za stručnog suradnika: završeni diplomski sveučilišni studij odgovarajuće vrste i stečene

pedagoške kompetencije

- za nastavnike: završen diplomski sveučilišni studij odgovarajuće vrste ili diplomski

specijalistički studij odgovarajuće vrste i stečene pedagoške kompetencije

- za suradnika u praktičnoj nastavi: stečena srednja stručna sprema u području elektrotehnike

i pedagoške kompetencije, te 2 godine iskustva u struci

- za spremačicu – završena osnovna škola

Za rad ne smiju postojati zapreke iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Posebni uvjeti: poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno-obrazovnog rada i obavljanje poslova radnog mjesta.

Uz prijavu na natječaj koja mora biti vlastoručno potpisana kandidati moraju priložiti u neovjerenoj preslici:

- dokaz o vrsti i stupnju stručne spreme,

- životopis,

- dokaz nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih

djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne stariji od

2 mjeseca),

- potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO,

- potvrdu o položenim pedagoškim kompetencijama.

Natječaj traje od 7. veljače do 15. veljače 2024. godine.

Kandidatom u natječajnom postupku smatra se osoba koja je podnijela pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja te čije su prijave pravovremene i potpune provest će se jedan ili više načina vrednovanja u skladu s Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja u Srednjoj školi Otočac.

Način vrednovanja kandidata, mjesto i vrijeme održavanja vrednovanja i postignuti rezultati kandidata objavit će se na web stranici Škole http://ss-otocac.skole.hr/natjecaji

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni na navedenoj web stranici u roku 15 dana od dana odabira kandidata. U slučaju sudjelovanja kandidata s pravom prednosti pri zapošljavanju, Škola obavijest o odabiru kandidata dostavlja e-mailom ili poštom svim kandidatima.

Kandidati koji se po posebnim propisima pozivaju na prednost pri zapošljavanju moraju prilikom prijave na natječaj dostaviti svu potrebnu dokumentaciju i dokaze koje posebni propisi propisuju pri ostvarivanju prava na prednost kod zapošljavanje.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. stavku 1. – 3. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17) uz prijavu na natječaj dužni su još priložiti i dokumentaciju propisanu člankom 103. stavkom 1. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članak 49.st.1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Sukladno članku 13. st. 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08, 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova.

Prijave na natječaj sa potrebnom dokumentacijom dostavljaju se u zatvorenoj omotnici preporučenom poštom na adresu: Srednja škola Otočac, Ćirila i Metoda 2, 53 220 Otočac.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati natječaja daju izričitu suglasnost da školska ustanova može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njihove podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka suglasno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: SREDNJA ŠKOLA OTOČAC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Srednja škola Otočac, Ćirila i Metoda 2, 53 220 Ot

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2451611.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.