Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Profesores de formación profesional > Nauczyciel Praktycznej Nauki Zawodu - ślusarz

Trabajar de Profesores de formación profesional en Śląskie (Polonia)

Nauczyciel Praktycznej Nauki Zawodu - ślusarz

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści szkolnictwa › Nauczyciele kształcenia zawodowego › Nauczyciele kształcenia zawodowego.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: praca na stanowisku nauczyciela praktycznej nauki zawodu - ślusarz.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat - tj. 20/20. jedna zmiana, praca wg planu zajęć.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane; średnie zawodowe, typ: techniczne - pożądane; wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - pożądane

- pozostałe: Zgodnie z §6 Rozp. MEiN w spr. Szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz. 2102) tj.:

- dyplom i tytuł mistrza w zawodzie ślusarz, z przygotowaniem pedagogicznym lub

- średnie techniczne w zawodzie nauczania z 2-letnim stażem

w zawodzie nauczania, przygotowanie pedagogiczne lub

- studium pedagogiczne techniczne lub

- studia wyższe techniczne lub pokrewne w kierunku nauczania

a także kwalifikacje z zakresu resocjalizacji zgodnie z §23 ww. Rozporządzenia.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych proszę składać

do 12.02.2024 r. na adres  e-mail: sekretariatpszczyna.oow.gov.pl

UWAGA: W przypadku błędów formalnych otrzymane oferty będą odrzucane.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji znajduje się pod linkiem:

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 471 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY w Pszczynie Łące.

Instrucciones para solicitar:

email: sekretariatpszczyna.oow.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1460StPr/24/0112.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional ofertadas.