Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Educadores para necesidades especiales > Odgajatelj/ica Djece Bez Odgovarajuće Roditeljske Skrbi

Empleo de Educadores para necesidades especiales en Croacia

Odgajatelj/ica Djece Bez Odgovarajuće Roditeljske Skrbi

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Special needs teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hrvatska provincija karmelićanki BSI, Kuća sv. Josipa za nezbrinutu djecu traži odgajatelja na puno radno vrijeme za rad u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni. Radni odnos zasniva se na neodređeno puno radno vrijeme uz probni rok. Mjesto rada je na adresi Leskovački brijeg 15, Hrv. leskovac, Novi Zagreb uz terenski rad prema potrebi (odlasci u školu, bolnice, sudovi, centri, izleti i sl.).

Uvjeti:

• završen specijalistički diplomski stručni studij ili preddiplomski i/ili diplomski stručni studij odnosno integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada, socijalne politike, psihologije, socijalne pedagogije, edukacijske reabilitacije, logopedije, sociologije, filozofije, kineziologije, pedagogije, politologije, fonetike, teologije, ranog i predškolskoj odgoja i obrazovanja, radne terapije ili završen studij odgovarajuće vrtse za rad na radnom mjestu učitelja ili nastavnika

• položen stručni ispit

• nepostojanje zapreka iz čl. 261. st. 1. Zakon o socijalnoj skrbi

• poznavanje rada na računalu

Opis poslova odgajatelja:

• vodi cjelokupnu skrb o korisniku i skupini

• provodi odgojno-obrazovni rad

• vodi brigu o uspješnoj socijalizaciji korisnika u užu i širu socijalnu sredinu

• vodi brigu o napredovanju u procesu obrazovanja

• vodi brigu o usvajanju higijenskih i radnih navika

• skrbi o psihofizičkom i općem zdravlju korisnika

• kreira provođenje slobodnog vremena korisnika

• vodi stručnu dokumentaciju o korisniku te sudjeluje u radu stručnih tijela

• skrbi o uređenju prostora zajedno s korisnicima

• piše i provodi planove i programe rada

• organizira i provodi učenje s djecom

• pruža individualnu i grupnu pomoć u svladavanju nastavnog gradiva

• vodi dnevnik rada i bilješke o korisnicima

• obavlja zdravstvene preglede s korisnicima

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

• zamolbu s popisom dokumentacije koja se prilaže

• životopis

• presliku osobne iskaznice

• preslika dokumenta o završenom obrazovanju (diploma)

• preslika dokumenta o položenom stručnom ispitu (rješenje)

• uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju - ne starije od 30 dana

• potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO - ne stariju od dana objave natječaja)

Dokumenti se prilažu u neovjerenom presliku, a prije sklapanja ugovora o radu izabrani kandidat je dužan priložiti izvornike ili ovjerene preslike.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti prema posebnom zakonu dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumenatciju prema posebnom zakonu, a prednost u odnosu na ostale kandidate imaju samo pod jednakim uvjetima.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Hrvtaskoj provinciji karmelićanki BSI za prikupljanje i obradu podataka navedenih u prijavi i dokumentaciji dostavljenoj uz prijavu u svrhu odabira kandidata.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Poslodavac zadržava pravo provođenja testiranja (pismeno i/ili usmeno - intervju i/ili praktično) za sve kandidate koji ispunjavaju uvjete natječaja.

Poziv kandidatima za razgovor i moguće testiranje uz naznaku termina bit će dostavljen putem elektroničke pošte.

Prijave kandidata podnose se u roku od 10 dana od dana objave natječaja putem elektroničke pošte na adresu

kuca.sv.josipagmail.com pod nazivom PRIJAVA NA NATJEČAJ.

Kontakt osoba: s. Marija Lucija, 098 161 0362

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: HRVATSKA PROVINCIJA KARMELIĆANKI BOŽANSKOG SRCA ISUSOVA.

Instrucciones para solicitar:

Email: kuca.sv.josipagmail.com

NajavaMobitel: 098 1610362

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2454317.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales ofertadas.