Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica

ODGOJITELJ/ICA. Croacia

Contrato en Croacia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Za odgojitelja/ice, potrebno je priložiti:

  • prijavu na natječaj
  • životopis
  • dokaz o državljanstvu
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij odgovarajuće vrste, odnosno studij odgovarajuće vrste kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, ili završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij odgovarajuće vrste)
  • potvrdu ili elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radno pravnom statusu ne starije od 30 dana
  • uvjerenje o nekažnjavanju sukladno čl.25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od 6 mjeseci od objave natječaja)
  • uvjerenje da se ne vodi prekršajni postupak čl.25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( ne stariji od 6 mjeseci od objave natječaja)

  • potvrdu Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere za dobrobiti djeteta sukladno čl. 25. st. 10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne stariju od 6 mjeseci od objave natječaja).

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ SLAPIĆ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Hrvatske mladeži 3, 53230 Korenica

Email: vrtic-slapicvrtic-slapic.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2475653.

Ver las 125 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.