Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Osebni Asistent (oskrbovalec) - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Osebni Asistent (oskrbovalec) - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

OSEBNI ASISTENT ZA OSEBE Z OVIRANOSTMI , poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 6 mesecev, skrajšan delovni čas, 20, OSEBNI ASISTENT NUDI POMOČ UPORABNIKU (INVALIDU) PRI STORITVAH

NAMENJENE OSEBNI POMOČI UPORABNIKA, POMOČ, V GOSPODINJSTVU IN DRUGIH DNEVNIH OPRAVILIH,

SPREMSTVO IN POMOČ PRI KOMUNIKACIJI., Osebni asistent nudi pomoč uporabniku (invalidu) pri vseh opravilih, ki jih uporabnik sam ne zmore opraviti zaradi invalidnosti, jih pa potrebuje na dnevni ravni za aktivno in neodvisno življenje (pomoč pri osebni negi, gospodinjskih in drugih dnevnih opravilih, spremstvo ter pomoč pri komunikaciji). Zaposlimo zanesljivo, vestno in odgovorno osebo. Delo večinoma poteka v POPOLDANSKI izmeni. Delo lahko poteka tudi ob vikendih in ob praznikih (vsaj en vikend vsak mesec zagotovo prost). Od kandidata pričakujemo veselje in smisel za delo z ljudmi, natančnost in potrpežljivost, osebno urejenost in fizicno moč. Delo poteka v Ljubljani za polovični delovni čas (20ur/teden, neenakomerna razporeditev delovnega časa). Mesečno plačilo poleg sorazmernega dela osnovne plače (627,00€) obsega še povračilo potnih stroškov, povračilo malice ter dodatke za delo ob manj ugodnih izmenah (dodatek na popoldansko delo, nočno delo, delo ob nedeljah in ob praznikih). Pri prijavi na delovno mesto prosimo navedite številko oglasa., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1216 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DRUŠTVO DISTROFIKOV SLOVENIJE, Linhartova cesta 1 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VIVOD ANJA
Contact Email: anja.vivoddrustvo-distrofikov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE22236.