Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Pavārs

PAVĀRS. Letonia

Ofertas de trabajo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu

pavāram (-ei)

jaunajā ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca” Raunas ielā 15, Cēsīs.

Prasības kandidātiem:

  • darba pieredze pavāra amatā vismaz 3 gadi;
  • godīgums un augsta atbildības sajūta;
  • pozitīva attieksme pret darbu;
  • spēja strādāt komandā un maiņu darbā;
  • spēja pieņemt lēmumus un izaicinājumus.

Galvenie darba pienākumi:

  • jaunās komandas atlase un darba organizēšana;
  • jaunāko kolēģu apmācība, ievadīšana darbā;
  • darbu pārraudzīšana un organizēšana;
  • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām;
  • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana;
  • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem.

Piedāvājam:

  • darbu jaunā, moderni aprīkotā virtuvē, ar jaunām iekārtām;
  • bezmaksas pusdienas;
  • veselības apdrošināšana;
  • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada;
  • svētku dāvanas;
  • atmaksātus papildatvaļinājumus;
  • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas;
  • darba alga no 6.00 EUR/h (bruto).

CV lūdzam

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: "FIRMA MADARA 89" SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Raunas iela 15, Cēsis, Cēsu nov.
  • Teléfono: +371 +37126167218
  • Fax: +371

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:240209-137.