Europeos.es : Inicio > Trabajo en Países Bajos > Fontaneros e instaladores de tuberías > Polagač Cijevi M / ž

POLAGAČ CIJEVI M / Ž. Países Bajos

Trabajo de Fontaneros e instaladores de tuberías en Países Bajos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías.

Traducción de la profesión: Ambachtslieden › Bouwarbeiders, m.u.v. elektriciens › Bouwarbeiders afbouw › Loodgieters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

Samostalno sastavljate cijevne instalacije, kako na lokaciji tako i u radionici, na temelju dobivene izometrije ili onoga što ste sami izmjerili na lokaciji. Određujete logičan slijed i metodu rada, eventualno na osnovu sastavljenog inspekcijskog plana. Provjera potrebnih materijala u vezi isporučene kvalitete i dimenzija također je dio vašeg opisa posla. Usto skrbite za ispravnu montažu cjevovoda izvedenih na licu mjesta na lokaciji.

  • Način rada i razmišljanja na 4. razini srednjeg strukovnog obrazovanja (MBO), s odgovarajućim diplomama.
  • Znanje i iskustvo na području polaganja cijevi, (osnovnog) zavarivanja, poznavanja materijala (bijeli i crni čelik)
  • Određeno iskustvo u radu kao polagač cijevi.
  • Svjesni ste (internih) procedura i upoznati ste sa PED regulativom, EN13445, EN13480 ili ste ih spremni u kratkome roku naučiti.
  • Savladali ste sigurnosnu VCA osnovu (Sigurnost, Zdravlje, Okoliš) i Rad na prirubničkim spojevima prema protokolu ili ste spremni to ostvariti u vrlo kratkom roku.
  • Timski ste igrač usmjeren na klijenta, usmjereni ste na rješenja i fleksibilni ste.
  • Aktivno se usredotočujete na postizanje željenih rezultata u dogovoreno vrijeme, djelujete proaktivno i obraćate se drugima.
  • Imate dobre komunikacijske vještine, svjesni ste interesa internih i vanjskih strana i otvoreni ste za povratnu spregu.

    Što nudimo:

  • Direktan ugovor s Nizozemskom firmom

  • Dobre i prikladne uvjete rada.
  • Nadahnjujuće radno okruženje s prostorom za vlastitu inicijativu i doprinos.
  • Mogućnosti za napredovanje u uspješnoj organizaciji.

País del trabajo: Países Bajos.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PK Industrial Service d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Put Tunjare 72

Email: infopk-industrial-services.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2450841.

Ver las 223 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.