Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ayudantes de cocina > Pomoćni Radnik / Pomoćna Radnica U Kuhinji

POMOĆNI RADNIK / POMOĆNA RADNICA U KUHINJI. Croacia

Vacante de Ayudantes de cocina en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Food preparation assistants › Food preparation assistants › Kitchen helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 21. Statuta Opće bolnice Varaždin, članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama („Narodne novine“ broj 56/22., 127/22., 58/23. i 128/23.), i suglasnosti Ministarstva zdravstva, Ravnatelj Opće bolnice Varaždin raspisuje

N A T J E Č A J

za prijam u radni odnos (m/ž)

pomoćni radnik u kuhinji – dva (2) izvršitelja - na neodređeno vrijeme

(koje je sukladno Uredbi o nazivima radnih mjesta, uvjetima za raspored i koeficijentima za obračun plaće u javnim službama („Narodne novine“ 22/24.) prevedeno u pomoćni radnik u sustavu s posebnim uvjetima rada).

UVJETI :

- NKV.

Kandidati su uz molbu dužni priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja u preslici/originalu i to :

  • dokaz o završenoj osnovnoj školi
  • dokaz o državljanstvu
  • životopis dostaviti u europskom formatu (Europass)
  • popunjen i potpisan obrazac privole za prikupljanje i obradu osobnih podataka.

Ako za radno mjesto postoji potreba polaganja ispita radi stjecanja određenih znanja i vještina ili je to propisano posebnim propisima, radnika se može zaposliti na radno mjesto uz uvjet da ispit položi u roku od 1 godine od zasnivanja radnog odnosa, a u slučaju da radnik u navedenom roku ispit ne položi, može mu se otkazati ugovor o radu.

Kandidati koji će obavljati poslove u zdravstvenoj djelatnosti koja uključuje rad s djecom ne mogu se primiti u radni odnos za obavljanje poslova u zdravstvenoj djelatnosti koja uključuje rad s djecom prije nego dokažu da nisu pravomoćno osuđeni za neko od kaznenih djela iz glave XVI. Kaznenog zakona („Narodne novine“ broj 125/11, 144/12, 56/15, 61/15, 101/17., 118/18., 126/19., 84/21., 114/22. i 114/23.) i Kaznena djela protiv spolne slobode i glave XVII. istog Zakona – kaznena djela spolnog zlostavljanja i iskorištavanja djeteta.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Općoj bolnici Varaždin za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj uz prijavu, a u svrhu odabira kandidata za zapošljavanje, na dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja svim kandidatima, na objavu imena i prezimena odabranog kandidata na oglasnim pločama i na web stranici Opće bolnice Varaždin te da se s natječajnom dokumentacijom postupa sukladno općim aktima Opće bolnice Varaždin.

Obrazac privole kao privitak natječaju nalazi se na web stranici Opće bolnice Varaždin PRIVOLA ili u urudžbenom zapisniku Opće bolnice Varaždin. Bez uredno popunjene, potpisane te priložene privole prijavi na natječaj, prijava će se smatrati neurednom i nepotpunom i ista će se odbaciti.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u molbi pozvati na to pravo, odnosno uz molbu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidati koji mogu ostvariti pravo prednosti kod prijama u javnu službu sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03, 148/13. i 98/19.), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13.,152/14, 39/18. i 32/20.), dužni su u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03, 148/13. i 98/19.), uz molbu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13., 152/14, 39/18. i 32/20), uz molbu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugi dokaz o invaliditetu.

Kandidati će biti pozvani na provjeru znanja. Vrijeme i mjesto provjere znanja objavit će se na web- stranici Opće bolnice Varaždin; www.obv.hr i na oglasnoj ploči Opće bolnice Varaždin.

Odluka o odabiru kandidata objavljuje se na web-stranici i oglasnoj ploči Opće bolnice Varaždin.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave ovog natječaja na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područni ured Varaždin, na adresu: Opća bolnica Varaždin, 42 000 Varaždin, Ivana Meštrovića 1 u zatvorenoj kuverti s naznakom „za natječaj _______________________“ i „ne otvaraj“ - obvezno je potrebno navesti za koji natječaj i koje se radno mjesto kandidati javljaju.

Ukoliko se kandidat javlja na više radnih mjesta, potrebno je dostaviti svaku prijavu odvojeno.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OPĆA BOLNICA VARAŽDIN.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: IVANA MEŠTROVIĆA 1, 42000 VARAŽDIN

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2480342.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina ofertadas.