Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy

Empleo en Dolnośląskie (Polonia) de Oficinistas generales

Pracownik Biurowy

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: praca w dziale wzorcowni z elementami pracy przy produkcji , koordynacja obiegu dokumentów, skanowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji, prace biurowe;

I umowa zlecenie - 3 miesiące - docelowa umowa na czas nieokreślony,

jedna zmiana 06.00- 14.00;

Wymagania:

- wykształcenie: pomaturalne/policealne - konieczne; średnie ogólnokształcące - konieczne; średnie zawodowe - konieczne

- umiejętności: biegła znajomość obsługi komputera, pakiety MS Office, Exel, Word - konieczne

- języki obce: niemiecki - w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany - pożądane

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: cv

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 154 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: 7S FABRICATIONS POLAND SP.Z.O.O..

Instrucciones para solicitar:

Anna Nawrocka, tel.: 732920980

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1538StPr/24/0090.

Ver las 253 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.