Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Pracownik Porządkowy

Pracownik porządkowy. Dolnośląskie. Polonia

Contrato de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Dolnośląskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Pomoce domowe, sprzątacze i pracze › Pomoce domowe, sprzątacze domowi, hotelowi i biurowi › Sprzątacze biurowi, hotelowi i sprzątacze innych obiektów.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Bieżące prace i czynności polegające na utrzymaniu właściwego stanu porządkowego na obiekcie:

- dezynfekcja powierzchni płaskich, gabarytowych i sanitariatów,

- mycie przeszkleń,

- segregacja śmieci,

- sprzątanie i zamiatanie stref dostaw,

- mycie i odkażanie podłóg.

Praca na pełny etat lub pół etatu (70 lub 140 godzin pracy miesięcznie).

Godziny pracy: 6:00-13:00, 13:00-21:00.

Miejsce wykonywania pracy:

Wrocław, ul. Jerzmanowska 4 (Stanley - produkcja gwoździ, papiaków, klamr i zszywek metalowych),

Wrocław, ul. Słubicka 18 (TGG - centrum handlowe),

Wrocław, ul. Zakładowa 2-4 (Leclerc),

Wrocław, ul. Piłsudskiego 69/73 (Retro Office House - budynek biurowo-usługowy),

Wrocław, pl. Dominikański 3 (Galeria Dominikańska - centrum handlowe),

Wrocław, al. Gen. Józefa Hallera 52 (Borek - centrum handlowe),

Wrocław, ul. Krzywoustego 126 (Korona - centrum handlowe),

Biskupice Podgórne, ul. LG 1a (LG Energy Solution),

Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 1 (RDQ Mondelez - magazyny),

Nowa Wieś Wrocławska, ul. Chomicza 11A (Nestle - magazyny).

Oferta dostępna w sali A.

Kontakt z pracodawcą - tel.: 661 661 275, e-mail: daria.ssod-janiszewski.pl

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- inne zawody: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) - konieczne

- pozostałe: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: -

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 158 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 10.

Empleador: PRO-SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 661 661 275, email: daria.ssod-janiszewski.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/0633.

Ver las 388 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.