Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajni Savjetnik/prodajna Savjetnica

Contratación en Croacia de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Prodajni Savjetnik/prodajna Savjetnica

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

• Svakodnevna komunikacija s kupcem kroz prezentaciju proizvoda

• Proaktivnost u prodaji kako bi naši posjetitelji postali naši kupci

• Informiranje kupca i nuđenje dodatnih usluga koje Prima pruža (montaža, dostava, produžena garancija, dizajn interijera)

• Izrada financijske ponude i prezentacija rješenja

• Izlazak na teren u svrhu prodaje i provođenja izmjere

• Izrada cjelovitih rješenja i projekata u programu 3CAD

• Komunikacija s monterima/dostavljačima i provjera zadovoljstva kupca po završetku opremanja

• Aktivno praćenje noviteta i usavršavanje u skladu s promjenama u prodajnom procesu, asortimanu i tehnologiji rada

• Aktivan rad na pronalaženju novih kupaca kroz prikupljanje kontakata, obilazak terena i istraživanje poslovnih prilika

• Briga o čistoći i urednosti prodajnog prostora

• Ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti:

• Voliš namještaj, uređenje interijera i dizajn

• Imaš pozitivan stav i pokretačku energiju

• Fleksibilan si i spreman na učenje

• Poznaješ proces prodaje

• Spreman si za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju

• Sklon si timskom radu

• Aktivan si vozač - B kategorije

• Potrebno poznavanje rada na računalu (MS Office)

Poslodavac nudi:

• Zaposlenje na puno radno vrijeme

• Sigurno radno okruženje

• Puni iznos prijevoza za svaki odrađeni mjesec

• Mogućnost osobnog rasta i razvoja

• Edukacije i okruženje koje potiču osobni i profesionalan razvoj

• Izazovne i raznolike radne zadatke

• Širok izbor alata za prezentaciju interijera i dizajna

• Nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka

• Veliki paket dodatnih benefita (dopunsko zdravstveno osiguranje, osiguranje od nezgode od 0/24h, MultiSport pogodnosti, slobodni dani za događaje od osobne važnosti, osigurano parking mjesto ispred salona namještaja)

• Isplatu Božićnice

• Isplatu dara djetetu do 15. godine života

• Nagrada zaposleniku za rođenje djeteta

• Popust za kupnju namještaja

Prijava na oglas je moguća na poveznici: Prodajni savjetnik (m/ž) - Prima Grupa (talentlyft.com) ili direktnim slanjem motivacijskog pisma uz životopis na email adresu: rsisolakprima-namjestaj.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PRIMA COMMERCE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: rsisolakprima-namjestaj.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469147.

Ver las 453 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.