Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Fisioterapeutas > Radni Instruktor Osobama S Intelektualnim Oštećenjem (m/ž)

RADNI INSTRUKTOR OSOBAMA S INTELEKTUALNIM OŠTEĆENJEM (M/Ž)

Oferta de trabajo en Croacia de Fisioterapeutas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Physiotherapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti:

  • VŠS, VSS - smjer fizioterapije, kineziologije ili sportski trener
  • Položen vozački ispit B kategorije
  • Prednost položen stručni ispit

Ostale informacije:

-komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine

-inicijativnost, samostalnost te organizacijske sposobnosti

-sposobnost rada u timu

Opis poslova: rad u pružanju usluge poludnevnog boravka, (sudjeluje kod uključivanja korisnika u novu sredinu; osposobljavanje u svrhu održavanja stečenih funkcija i znanja; osposobljavanje za obavljanje radnih aktivnosti, te svi poslovi pripreme radionice i nakon radionice; rad u pružanju usluge organiziranog stanovanja (podrška korisnicima), neposredan rad sa korisnicima kroz svakodnevne tjelovježbe, rad na poboljšanju fizičke sposobnosti, pratnja korisnika na sportske aktivnosti

Svi kandidati dužni su uz pisanu zamolbu dostaviti:

1. životopis

2. preslik diplome

3. preslik osobne iskaznice

Prijave na natječaj uz životopis i neovjerene preslike navedene dokumentacije kojom se dokazuje ispunjavanje uvjeta, zaprimaju se najkasnije do 12. veljače 2024. godine na adresi Udruge za osobe s intelektualnim oštećenjem „Golubica“ Vukovar, Kolodvorska 18, 32000 Vukovar ili na mail udruge: golubicauzosio-golubica.com

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: UDRUGA ZA OSOBE S INTELEKTUALNIM OŠTEĆENJEM "GOLUBICA" VUKOVAR.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: UZOSIO GOLUBICA, Kolodvorska 18, 32010 Vukovar

Email: golubicauzosio-golubica.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2448072.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas ofertadas.