Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Radnik/ca Za Pružanje Usluge Potpore I Podrške U Svakodnevnom životu Starijim Osobama I Osobama S Invaliditetom

RADNIK/CA ZA PRUŽANJE USLUGE POTPORE I PODRŠKE U SVAKODNEVNOM ŽIVOTU STARIJIM OSOBAMA I OSOBAMA S INVALIDITETOM

Oferta de Limpiadores y asistentes domésticos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Domestic cleaners and helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 48. Statuta Općine Drenovci („Službeni vjesnik općine Drenovci br. 02/21. i ,Odluke Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike o financiranju KLASA:984-01/23-01/29, URBROJ:524-07-02-01-01/1-23-2 od 23.11.2023. godine i Ugovora o dodjeli bepovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus, Programa Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027. kodni broj: SF.3.4.11.01.0117 „Zaželi - prevencija institucionalizacije – općina Drenovci“ općinski načelnik općine Drenovci objavljuje

O G L A S

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u projektu

„Zaželi – prevencija institucionalizacije – općina Drenovci“

Broj traženih radnika/ca: 35

Vrsta zaposlenja: radni odnos na određeno vrijeme u trajanju 28 mjeseci uz probni rad u trajanju 3 mjeseca.

Mjesto rada: Poslovi će se obavljati na području općina Drenovci ( Drenovci, Posavski Podgajci, Rajevo Selo, Račinovci, Đurići).

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Podaci o plaći: Plaća u iznosu minimalne plaće sukladno važećoj Uredbi Vlade RH o visini minimalne plaće za tekuću godinu sa svim pravima propisanim Zakonom o radu.

Prijevoz: Nema naknade za prijevoz.

Opis poslova:

- organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane i dr.),

- obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.),

- održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba i dr.),

- zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba,

- mjesečna podjela paketa kućanskih i osnovnih higijenskih potrepština.

za minimalno šest (6) korisnika projekta.

Kandidati/kinje moraju ispunjavati opće uvjete:

- punoljetnost,

- hrvatsko državljanstvo i

- najviše završeno srednjoškolsko obrazovanje (SSS).

Na oglas se jednako mogu javiti osobe oba spola.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i na prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuje to izvornikom rješenja ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdano u vrijeme trajanja ovog oglasa, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje i sl.)

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, koji su objavljeni na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), dužan je uz prijavu na natječaj, osim priloženih dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 47. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“, broj 84/21), uz prijavu na javni natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dužan je priložiti i rješenje odnosno potvrdu iz koje je vidljivo to pravo, prema popisu dokaza koji se nalaze na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Dostava prijava:

Na Oglas je potrebno priložiti:

– Obrazac prijave vlastoručno potpisan ( može se zatražiti u poslovnim prostorijama općine Drenovci na adresi Toljani 1, Drenovci ili na na službenoj internetskoj stranici općine Drenovci www.opcina-drenovci.hr

– Životopis vlastoručno potpisan uz obveznu naznaku broja mobitela ili drugog kontakt broja,

– Obostranu presliku osobne iskaznice,

– Presliku svjedodžbe ili drugog dokaza o završenom obrazovanju,

– Elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

– Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak (ne starije od 3 mjeseca od datuma objave Oglasa)

Kandidati/kinje koji ispunjavaju formalne uvjete oglasa, biti će pozvani na razgovor, o čijem će terminu biti pravovremeno obaviješteni. Nakon provedenih intervjua ( razgovora), povjerenstvo za provedbu postupka za prijam u radni odnos utvrđuje rang listu kandidata/kinja.

Kandidati/kinje koji ne pristupe razgovoru smatrat će se da su povukli prijavu.

Prijave na oglas dostavljaju se poštom na adresu

OPĆINA DRENOVCI

Toljani 1

32257 Drenovci

uz naznaku : „Zaželi- Općina Drenovci“

u roku 8 dana od dana objave Oglasa.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se uzeti u razmatranje.

Odluka o odabiru kandidata/kinja biti će objavljena na stranicama općine Drenovci www.opcina-drenovci.hr

Ukoliko se tijekom trajanja provedbe projekta ukaže potreba za popunjavanjem upražnjenog radnog mjesta, isti će se popuniti kandidatom/kinjom prijavljenom na ovaj Oglas sukladno utvrđenoj rang listi.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 35.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: OPĆINA DRENOVCI.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: OPĆINA DRENOVCI, Toljani 1, 32257 Drenovci, uz naz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2474635.

Ver las 151 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.