Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Radnik/ca Za Pružanje Usluge Potpore I Podrške U Svakodnevnom životu Starijim Osobama I Osobama S Invaliditetom

Demanda en Croacia de Limpiadores y asistentes domésticos

Radnik/ca Za Pružanje Usluge Potpore I Podrške U Svakodnevnom životu Starijim Osobama I Osobama S Invaliditetom

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Domestic cleaners and helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

REPUBLIKA HRVATSKA

LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA

GRAD SENJ

G R A D O N A Č E L N I K

KLASA: 302-02/24-01/11

URBROJ: 2125-03-02-24-01

Senj, 02. travnja 2024.

Na temelju članka 60. stavka 1. Statuta Grada Senja („Službeni Glasnik Grada Senja“ 4/20 i 1/21) i Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike (KLASA: 984-01/23-01/29, URBROJ: 524-07-02-01-01/1-24-26 od 07. ožujka 2024. godine) te Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus, Program Učinkoviti ljudski potencijali 2021. – 2027., kodni broj: SF.3.4.11.01.0455 „Zaželi – prevencija institucionalizacije na području Grada Senja“, Gradonačelnik Grada Senja objavljuje:

JAVNI POZIV

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u okviru projekta

„Zaželi – prevencija institucionalizacije na području Grada Senja“

RADNIK/CA ZA PRUŽANJE USLUGE POTPORE I PODRŠKE U SVAKODNEVNOM ŽIVOTU STARIJIM OSOBAMA I OSOBAMA S INVALIDITETOM

Broj traženih radnika/ca: 16

Vrsta zaposlenja: radni odnos na određeno vrijeme u trajanju 32 mjeseca uz probni rad u trajanju 3 mjeseca.

Mjesto rada: poslovi će se obavljati na području Grada Senja

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Podaci o plaći: plaća u iznosu minimalne plaće sukladno važećoj Uredbi Vlade RH o visini minimalne plaće za tekuću godinu.

Opis poslova:

  • organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane i dr.),
  • obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.),
  • održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba i dr.),
  • zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba,
  • mjesečna podjela paketa kućanskih i osnovnih higijenskih potrepština.

Uvjeti:

  • < >hrvatsko državljanstvo
  • najviše završeno srednjoškolsko obrazovanje (SSS).
  • na oglas se jednako mogu javiti osobe oba spola.

Prijavi na javni poziv kandidati/kandidatkinje su dužni priložiti:

  1. Obrazac prijave i izjava o povjerljivosti podataka (dostupne na web stranici Grada Senja)
  2. Presliku osobne iskaznice
  3. Dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe o završenoj osnovnoj ili srednjoj školi ili vlastoručno potpisanu izjavu da nemaju završenu osnovnu školu)
  4. Potvrdu izdanu od Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kojom osoba dokazuje da je prijavljena u evidenciju nezaposlenih osoba (datum izdavanja potvrde nakon datuma objave poziva)
  5. Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak ( ne stariji od 3 mjeseca)

Dostava prijava:

Prijave na oglas dostavljaju se osobno u pisarnicu Grada Senja ili poštom na adresu:

Grad Senj, Obala dr. Franje Tuđmana 2, 53270 Senj, s obveznom naznakom „Zaželi – prevencija institucionalizacije na području Grada Senja“ – ne otvaraj u roku od 8 dana od dana objave javnog poziva.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidati/kinje koji ne pristupe razgovoru smatrat će se da su povukli prijavu.

Kandidati/kinje koji ispunjavaju formalne uvjete javnog poziva, biti će pozvani na razgovor, o čijem će terminu biti pravovremeno obaviješteni. Nakon provedenih intervjua (razgovora), povjerenstvo za provedbu postupka za prijam u radni odnos utvrđuje rang listu kandidata/kinja u cilju najboljeg odabira.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se uzeti u razmatranje.

Grad Senj zadržava pravo poništenja ili produženja javnog poziva bez posebnog obrazloženja.

Odluka o odabiru kandidata/kinja biti će objavljena na stranicama Grada Senja www.senj.hr

Ukoliko se tijekom trajanja provedbe projekta ukaže potreba za popunjavanjem upražnjenog radnog mjesta, isti će se popuniti kandidatom/kinjom prijavljenom na ovaj Javni poziv sukladno utvrđenoj rang listi.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 16.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: GRAD SENJ.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Obala dr. Franje Tuđmana 2, 53270 Senj

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2482042.

Ver las 155 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.