Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Peones de la industria manufacturera > Radnik/radnica U Programu Javnih Radova

Demanda de Peones de la industria manufacturera en Croacia

Radnik/radnica U Programu Javnih Radova

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Labourers in mining, construction, manufacturing and transport › Manufacturing labourers › Manufacturing labourers not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

REPUBLIKA HRVATSKA

ŽUPANIJA SPLITSKO – DALMATINSKA

OPĆINA LEĆEVICA

Općinski načelnik

KLASA: 100-01/23-01/02

UR.BROJ: 2134-03-01-01-23-3

Lećevica,11.ožujka 2024. godine

Načelnik na temelju članka 44. i 48. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi („Narodne novine“ broj 33/01, 60/01, 129/05, 109/07, 125/08, 36/09, 150/11, 144/12, 19/13, 137/15, 123/17 i 98/19), članka 46. Statuta Općine Lećevica („Službeni glasnik“ Općine Lećevica 08/21 ), te sukladno uvjetima i načinima za korištenje sredstava za provođenje Mjera za poticanje zapošljavanja za 2024g. , raspisuje

J A V N I P O Z I V

za prijavu kandidata za Program zapošljavanja nezaposlenih osoba u Javnim radovima na području Općine Lećevica u 2024. godini

Broj traženih radnika: 2

Vrsta zaposlenja: na određeno

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Trajanje: 6 mjeseci

Mjesto rada: Općina Lećevica

Radno iskustvo: nije važno

Općina Lećevica kao inicijator i izvršitelj programa javnih radova iskazuje interes i potrebu za zapošljavanjem 2 (DVOJE) nezaposlenih osoba u Programu javnih radova za 2024. godinu u trajanju od 6 mjeseci.

Opis posla koji će obavljati radnik zaposlen u javnom radu:

  • – održavanje javnih površina, šetnica, košnja i grabljenje travnjaka i sl.,
  • – sječa živica oko nerazvrstanih cesta,
  • – čišćenje smeća oko kontejnera, parkirališta i autobusnih nadstrešnica,
  • – čišćenje i saniranje manjih nelegalnih deponija smeća,
  • – uređenje drugih prostora u vlasništvu i na korištenju općine
  • – drugi poslovi

Ciljane skupine za koje je organizirana mjera javnog rada:

1.osobe u nepovoljnom položaju na tržištu rada, bez obzira na duljinu prijave u Evidenciji:

– roditelji sa 4 i više malodobne djece, roditelji djece s teškoćama u razvoju, roditelji djece oboljele od malignih bolesti, roditelji udovci i roditelji djeteta bez upisanog drugog roditelja, osobe s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilant i stranac pod supsidijarnom, odnosno privremenom zaštitom kao i članovi njegove obitelji, liječeni ovisnici o drogama, povratnici s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci od dana podnošenja zahtjeva, osobe uključene u probaciju, pripadnici romske nacionalne manjine, beskućnici/e, hrvatski povratnici/useljenici iz hrvatskog iseljeništva, hrvatski branitelji, djeca poginulih i nestalih hrvatskih branitelja.

2.korisnici zajamčene minimalne naknade sukladno važećem Zakonu o socijalnoj skrbi (dalje u tekstu: ZSS), prijavljeni u Evidenciju

3.osobe prijavljene u Evidenciju dulje od 24 mjeseca

4.osobe uključene u Program Posao+

Osobe moraju imati prebivalište u mjestu u kojem će se program javnog rada odvijati (Lećevica).

Kandidati/kinje su u prijavi dužni priložiti sljedeću dokumentaciju:

  • zamolba za posao, obavezno navesti broj mobitela/telefona, te završeni stupanj obrazovanja;
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika važeće osobne iskaznice ili putovnice),
  • dokaz/uvjerenje iz evidencije Zavoda za zapošljavanje o statusu nezaposlene osobe,
  • uvjerenje iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • kandidati koji se prijavljuju na natječaj, a imaju neku od potvrda kojom dokazuju svoj status iz ciljanih skupina, trebaju priložiti preslike istih (npr. potvrdu o statusu hrvatskog branitelja, rodne listove malodobne djece itd.),
  • izjava o davanju suglasnosti za korištenjem osobnih podataka; izjava je dostupna na stranicama Općine Lećevica ili se može preuzeti u prostorijama Općine

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na službenim web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Radni odnos s odabranim kandidatima zasnovati će se nakon dobivanja suglasnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prijave s potrebnom dokumentacijom se dostavljaju na adresu:

Trg A. Bužančića Tice 1

s naznakom „Prijava na javni poziv za zapošljavanje u javnim radovima “

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Načelnik

Ante Baran,univ.spec.oec.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: OPĆINA LEĆEVICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg A Bužančića Tice 1, 21 202 Lećevica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2470932.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.