Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Samostojni Kuhar (m/ž) – Tržič - M/ž

SAMOSTOJNI KUHAR (M/Ž) – TRŽIČ - M/Ž. Gorenjska

Ofertas de trabajo en Gorenjska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

KUHARJI, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40,

- SAMOSTOJNA PRIPRAVA TOPLIH IN HLADNIH OBROKOV,

- PRIPRAVA DODATNE PONUDBE,

- ORGANIZACIJA DELA V KUHINJI,

- DELJENJE HRANE NA DELILNI LINJI,

- NAROČANJE ŽIVIL IN USTREZNA ADMINISTRACIJA., DELO POTEKA DOPOLDNE, OD PONEDELJKA DO PETKA. PRIČETEK DELA 1.9.2024. PRIČAKUJEMO:

- IZKUŠNJE V KUHINJI,

- KOMUNIKATIVNOST,

- VESELJE DO DELA Z LJUDMI,

- ODGOVORNOST, ZANESLJIVOST IN NATANČNOST,

- POZITIVEN ODNOS DO DELA,

- POZNAVANJE OSNOV RAČUNALNIKA,

- ZAŽELENO VOZNIŠKO DOVOLJENJE B KATEGORIJE.  NUDIMO:

- REDNO ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS, MOŽNOST ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS,

- DELO V USPEŠNEM PODJETJU,

- PRIJETNO DELOVNO OKOLJE IN DOBRE DELOVNE POGOJE,

- STROKOVNO IZPOPOLNJEVANJE IN KARIERNI RAZVOJ,

- DODATNA IZOBRAŽEVANJA.  051 67 67 67,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 302 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: HR CENTER, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Mlinska pot 3 , 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . DEJAN
Contact Phone: 051 67 67 67
Contact Email: infohr-center.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PE36112.