Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Skladištar/ka - Dostavljač/ica

Trabajar en Croacia de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Skladištar/ka - Dostavljač/ica

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Material-recording and transport clerks › Stock clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZAPOŠLJAVAMO SKLADIŠTARA/DOSTAVLJAČA

Opis poslova:

- obavlja poslove preuzimanja, skladištenja, evidentiranja robe, upravljanje dokumentacijom unutar odjela (dostavnice, otpremnice, izdatnice)

- sortira i kompletira robu te priprema za proizvodnju ili izdavanje

- osigurava nesmetan rad i protok robe u skladištu

- vodi brigu o pridržavanju propisa zaštite na radu i zaštite od požara

- aktivno sudjelovanje u inventuri skladišta

- koordinacija rada sa voditeljem proizvodnje

- obavljanje drugih poslova i zadataka po nalogu nadređenih a koji su u prirodi posla radnog mjesta

Uvjeti koje nudimo:

- zaposlenje u stabilnoj firmi s oko 20 zaposlenih koja posluje preko 15 godina

- dinamično i zanimljivo radno okruženje koje nudi mogućnost razvoja i stjecanje novih vještina

- stimulativna primanja + dodatak na ostvarenje plana

- stalni radni odnos uz probni rok

- samostalnost u radu

- iskustvo u istim ili sličnim poslovima

- odgovornost i savjesnost u radu

- visok stupanj kooperativnosti - sposobnost uspostavljanja i održavanja dobrih odnosa s kolegama unutar tvrtke

- spremnost na učenje, usavršavanje i preuzimanje radnih zadataka, visoka razina samostalnosti u radu, fleksibilnost, proaktivnost i inicijativa u rješavanju problema

- vještine manipulacije viličarem

- vozačka dozvola B i C kategorije

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b, c.

Empleador: APPARIS GRUPA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Matkići 24 - ŽMINJ

NajavaTelefon: 052 555957

Email: posaoapparis.hr

NajavaMobitel: 098 299042

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488748.

Ver las 171 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.