Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Skladištar /skladištarka

Trabajo de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Croacia

Skladištar /skladištarka

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Material-recording and transport clerks › Stock clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (“Narodne novine” broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23), članka 55. Statuta Dječjeg vrtića „Kaštela“, suglasnosti Gradonačelnika Grada Kaštela, Zaključak, KLASA: 601-01/24-01/0003, URBROJ: 2181-4-1/1-24-7 od 20. veljače 2024. i Odluke br. 5/27 od 26. veljače 2024., Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Kaštela“ raspisuje

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa

-za radno mjesto SKLADIŠTAR- 1 izvršitelj (m/ž) za rad u Dječjem vrtiću „Kaštela“ na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom.

Osim općih uvjeta, osobe koje se prijavljuju na natječaj moraju ispunjavati i posebne uvjete prema člancima 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj: 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23, dalje u tekstu: Zakon), članku 8. Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne novine, broj: 133/97), Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića „Kaštela“ od 10. svibnja 2023. i 15. prosinca 2023. i Pravilnika o radu Dječjeg vrtića „Kaštela“ od 25. rujna 2019.:

Za obavljanje poslova radnog mjesta Skladištar može biti izabrana osoba koja ima:

  • srednju stručnu spremu,

- utvrđenu zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta,

  • da ispunjava uvjete iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju,
  • položen ispit za vozača B kategorije,
  • najmanje tri godina radnog iskustva.

Uz vlastoručno potpisanu pisanu zamolbu kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju, u originalu ili ovjerenoj preslici:

  • Životopis,
  • Dokaz o državljanstvu,
  • Dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
  • Dokaz o položenom ispitu za vozača „B“ kategorije
  • Dokaz o radnopravnom statusu (elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje- ne stariji od mjesec dana od dana objave Natječaja),
  • Dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl.25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju:

  1. Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl. 25. st.2. Zakona), ne starije od 6 mjeseci od dana objave Natječaja),
  2. Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl. 25. st.4. Zakona), ne starije od 6 mjeseci od dana objave Natječaja),
  3. Potvrda Hrvatskog zavoda za socijalni rad (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene mjere za zaštitu dobrobiti djeteta ( čl. 25. st.10. Zakona), ne starija od mjesec dana od dana objave Natječaja),,

  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta iz natječaja (ordinacija medicine rada).

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u ovom natječaju su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe. Ako kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (preslika vjenčanog ili rodnog lista i dr.).

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju odnosno dokaze prema posebnom zakonu kao i rješenje ili potvrdu o priznatom statusu, potvrdu o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdanu u vrijeme trajanja natječaja te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod prethodnog poslodavca (rješenje, odluka, obavijest i sl.)

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti temeljem članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj: 121/17, 98/19 i 84/21) dužan je uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. citiranog Zakona navedene na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje843/843 i poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju, odnosno dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o invaliditetu.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. stavak 1. do 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj: 84/21) dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju, odnosno dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta sukladno članku 49. citiranog Zakona. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na sljedećoj poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa Zakonom o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 (osam) dana od dana objave natječaja na adresu

Dječji vrtić „Kaštela“

Ulica Birnja 13

21216 Kaštel Stari,

s naznakom „Natječaj za radno mjesto Skladištar- ne otvaraj“.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. O rezultatima provedenog natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku objavom Odluke o odabiru kandidata na internetskim stranicama Dječjeg vrtića „Kaštela“.

Podnošenjem prijave na ovaj natječaj kandidati daju svoju privolu za obradu dostavljenih podataka u svrhu odabira kandidata za zapošljavanje, te privolu da se njegovo ime i prezime objavi na mrežnim stranicama vrtića i da se o istom obavijeste svi kandidati prijavljeni na natječaj. Kandidat može u svako doba, u potpunosti ili djelomice, bez naknade i objašnjenja odustati od dane privole i zatražiti prestanak aktivnosti obrade osobnih podataka. Opoziv privole može se podnijeti isključivo putem pošte na adresu Dječjeg vrtića „Kaštela“.

Javni natječaj biti će objavljen na oglasnoj ploči internetskoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (www.hzz.hr) i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića „Kaštela“.

Natječaj je objavljen dana 27.veljače 2024. i važi do 06. ožujka 2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ 'KAŠTELA'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ULICA BIRNJA 13, 21216 KAŠTEL STARI

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2462860.

Ver las 173 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.