Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > especialista en estrategias de expansión y diversificación de empresas > Specialist Za Marketing - Višji Strokovni Sodelavec - M/ž

Empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de especialista en estrategias de expansión y diversificación de empresas

Specialist Za Marketing - Višji Strokovni Sodelavec - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en estrategias de expansión y diversificación de empresas.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za prodajo, trženje in odnose z javnostmi › Strokovnjaki/strokovnjakinje za oglaševanja in trženje.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA MARKETING, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, KREIRANJE IN IZVEDBA MARKETINŠKIH AKCIJ.

VODENJE DIGITALNIH KAMPANJ.

AKTIVNO ISKANJE NOVIH TRŽNIH PRILOŽNOSTI ZBORNICE.

UPRAVLJANJE Z DIGITALNIMI ORODJI.

SODELOVANJE Z ZUNANJIMI IZVAJALCI IN DRUGIMI ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI PRI IZVAJANJU MARKETINŠKIH AKTIVNOSTI.

POMOČ PRI UPRAVLJANJU SPLETNIH MEST ZBORNICE IN DRUGIH DIGITALNIH KANALOV ZBORNICE.

OBLIKOVANJE PRODAJNIH/MARKETINŠKIH ORODIJ ZBORNICE.

IZVAJANJE PROMOCIJE STORITEV.

RAZVIJANJE NOVIH PRODUKTOV.

IZVAJANJE TRŽENJA STORITEV IN PRODUKTOV.

POMOČ PRI ORGANIZIRANJU IN IZVEDBI DOGODKOV, USPOSABLJANJ, POSVETOVANJ, SREČANJ IN KONFERENC DOMA IN V TUJINI.

POMOČ PRI ISKANJU NOVIH POSLOVNIH PARTNERJEV.

SODELOVANJE Z OBSTOJEČIMI POSLOVNIMI PARTNERJI.

NAČRTOVANJE STROKOVNIH PRISTOPOV, MODELOV IN DOBRE PRAKSE PRI TRŽENJU STORITEV.

IZVAJANJE DRUGIH OPRAVIL SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI.

, Zahtevana VI/1. stopnja izobrazbe ekonomske, družboslovne ali druge ustrezne smeri in najmanj 24 mesecev delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih. Samostojno obvladovanje tujega jezika za strokovne namene (angleščina ali nemščina). Samostojno obvladovanje operativnega dela z računalnikom na uporabniških aplikacijah, urejevalnikov besedil, preglednic, elektronske pošte, predstavitev in obvladovanje internetne tehnologije.

Zaželeno je, da ima kandidat izkušnje z upravljanjem in oglaševanjem na družbenih omrežjih, znanja s področja digitalnega marketinga, odlične komunikacijske in predstavitvene veščine, dobre organizacijske sposobnosti, prodajno naravnanost, samoiniciativnost in proaktivnost ter usmerjenost k doseganju ciljev. Kandidati morajo po e-pošti poleg vloge posredovati tudi Europass življenjepis z dokazili o izpolnjevanju zahtevane izobrazbe. Vlogo z dokazili morajo kandidati poslati po e-pošti na naslov: nina.kotarozs.si

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1232 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OBRTNO-PODJETNIŠKA ZBORNICA SLOVENIJE, CELOVŠKA CESTA 71 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOTAR NINA
Contact Phone: 01 58 30 585
Contact Email: nina.kotarozs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE25263.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en estrategias de expansión y diversificación de empresas ofertadas.