Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Economistas > Specijalist/ica Računovodstva

SPECIJALIST/ICA RAČUNOVODSTVA. Croacia

Oferta de Economistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tvrtka Europhone već duži niz godina uspješno posluje kao najveći franšizni partner Hrvatskog Telekoma. Višegodišnje iskustvo, ulaganje u djelatnike i predan rad osigurali su nam stabilnu stratešku poziciju na tržištu sa 200 zaposlenih i 36 maloprodaje. Naš interni računovodstveno-financijski odjel treba pojačanje te iz tog razloga tražimo:

Specijalist  računovodstva  (m/ž)

Što očekujemo od tebe na tom radnom mjestu:

• Samostalno izvršavanje svih računovodstvenih poslova u skladu sa računovodstvenom standardima, zakonima i propisima

• Vođenje evidencije dugotrajne materijalne i nematerijalne imovine te obračun amortizacije

• Mjesečni obračun PDV-a

• Izrada završnog računa

• Priprema dokumentacije za reviziju

• Aktivno praćenje i primjena zakona i propisa Republike Hrvatske iz područja računovodstva i poreza

• Kontrola računovodstvenih dokumenata

• Svakodnevni operativni poslovi po nalogu poslodavca

Što ti možemo ponuditi:

• Rad u uigranom računovodstvenom timu sa točno raspodijeljenim zadacima

• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme

• Mogućnost daljnjih edukacija i usavršavanja

• Dodatni dani godišnjeg odmora

• Pola slobodnog dana za tvoj rođendan i rođendan tvog djeteta

Što očekujemo od tebe:

• Iskustvo na istim poslovima minimalno 5 godina

• Poželjno iskustvo rada u knjigovodstvenom servisu

• Dobro poznavanje računovodstvenih propisa

• Pedantnost i ažurnost u radu

• Usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva

• Samostalnost i proaktivnost u radu

• Odlično poznavanje MS Office paketa, posebice Excela

• Poznavanje rada u računovodstvenim programima, poželjno poznavanje programa Luceed

Pozivamo Vas da nam pošaljete životopis putem LINKA za prijavu. Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a biti će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji potpuno udovoljavaju traženim uvjetima.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 5 años.

Empleador: europhone d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: ljudski.resursieurophone.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469823.

Ver las 99 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.