Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficinistas generales > Starszy Referent W Wydziale świadczeń

Starszy referent w Wydziale Świadczeń. Warmińsko-mazurskie

Empleos en Warmińsko-mazurskie (Polonia) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Przyznawanie i przeliczanie świadczeń przewidzianych ustawą o ubezpieczeniu społecznym

rolników,  prowadzenie korespondencji ze świadczeniobiorcami i instytucjami współpracującymi,  obsługa interesantów.

Godziny pracy 7:15-15:15

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane

- pozostałe: Wymagania konieczne:

co najmniej 1 rok stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany,  znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,

znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego,  umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych,

umiejętność sporządzania pism i notatek,  umiejętność pracy w zespole,  wysoka kultura osobista, komunikatywność.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Szczegóły oferty:

Termin składania dokumentów: 12.03.2024 r.

Oferty pracy należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie jednostki organizacyjnej przeprowadzającej nabór lub za pośrednictwem operatora pocztowego z wyraźnym dopiskiem na kopercie: Oferta pracy  ogłoszenie numer BIP 1000-OP.110.4.2024

Oferty pracy bez zaznaczonego na kopercie numeru ogłoszenia oraz otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby jednostki KRUS).

Miejsce składania dokumentów:

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie Wydział Administracyjno - Gospodarczy, pokój nr 9

ul. Mickiewicza 1, 10-959 Olsztyn

Oferty można składać w godzinach pracy Urzędu (od 7:15 do 15:15)

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 89 545 44 62 lub adresem e-mail olsztynkrus.gov.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-mazurskie.

Ver 181 ofertas de trabajo en "Warmińsko-mazurskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie.

Izabela Szyszko, tel.: 89 545 44 83, email: izabela.szyszkokrus.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1813StPr/24/0268.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.