Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Conserjes > Stručni Radnik/stručna Radnica Na Tehničkom Održavanju

STRUČNI RADNIK/STRUČNA RADNICA NA TEHNIČKOM ODRŽAVANJU

Ofertas de Conserjes en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 94/13, 136/14-RUSRH, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23), članka 6. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja (KLASA: 011-02/19-01/02; URBROJ: 2186-23-06-19-2) od 10. svibnja 2019. (dalje u tekstu: Pravilnik) ravnateljica III. OSNOVNE ŠKOLE VARAŽDIN (daljnje tekstu: Škola)

r a s p i s u j e

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa

Naziv radnog mjesta: stručni radnik na tehničkom održavanju– na neodređeno nepuno radno vrijeme -20 sati tjedno, uz uvjet probnog rada u trajanju od 2 mjeseca - 1 izvršitelj

Mjesto rada: III. osnovna škola Varaždin, Trg Ivana Perkovca 35, Varaždin

Izrazi u ovom natječaju navedeni u muškom rodu neutralni su i odnose se na osobe oba spola.

Uvjeti:

Uz opći uvjet za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, kandidat mora ispunjavati i posebne uvjete za zasnivanje radnog odnosa temeljem Pravilnika o organizaciji rada i sistematizaciji radnih mjesta III. osnovne škole Varaždin

  1. završena srednja škola tehničke vrste
  2. položen stručni ispit za rukovatelja centralnog grijanja prema posebnim propisima
  3. posebna zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola u skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova (Narodne novine 82/08. i 69/17.).

Uz prijavu potrebno je dostaviti sljedeće dokumente:

  • životopis
  • svjedodžbu odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
  • domovnicu odnosno dokaz o državljanstvu,
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od 30 dana od dana objave natječaja,
  • elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rukovatelja centralnog grijanja.

Navedene isprave dostavljaju se u neovjerenoj preslici, a izabrani kandidat prije sklapanja ugovora o radu dužan je predočiti izvornike ili ovjerene preslike.

Posebna zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova s posebnim uvjetima utvrđuje se prije sklapanja ugovora o radu u ovlaštenoj zdravstvenoj ustanovi, a troškove snosi Škola.

Dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa prema članku 106. stavcima 1. i 2. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, obvezna je pribaviti Škola prije sklapanja ugovora o radu.

Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 102. stavaka 1. do 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), članka 48. stavaka 1.do 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21), članka 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine br. 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze prema posebnom zakonu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat iz članka 102. stavaka 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23) da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, koje u trenutku podnošenja prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze u skladu s člankom 103. Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju koji su dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat iz članka 48. stavaka 1.do 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21) da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, koje u trenutku podnošenja prijava ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i dokaze u skladu s člankom 49. stavku 1. Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju koji su dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat prijavljeni na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja i dužan je pristupiti postupku procjene i vrednovanju prema Pravilniku na poveznici

Obavijest o datumu i vremenu postupka procjene i vrednovanja kandidata kao i sadržaju i načinu procjene i vrednovanja te pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata bit će objavljeni na mrežnoj stranici http://os-treca-vz.skole.hr najmanje pet dana prije dana određenog za procjenu i vrednovanje.

Dostavom prijave na natječaj svi kandidati dali su privolu Školi za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, na mrežnoj stranici: http://os-treca-vz.skole.hr i oglasnoj ploči Škole dana 11. travnja 2024. godine.

Natječaj je otvoren 8 dana u razdoblju od 11. do 19. travnja 2024. godine.

Prijave se dostavljaju poštom ili osobno na adresu (prijave putem e-maila neće se razmatrati):

III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN

Trg Ivana Perkovca 35

42000 Varaždin

s naznakom: „natječaj za stručnog radnika na tehničkom održavanju“.

Rezultati natječaja objavit će se u roku od 30 dana od dana završetka natječaja putem mrežne stranice III. OSNOVNE ŠKOLE VARAŽDIN: http://os-treca-vz.skole.hr. U slučaju da se na natječaj prijave kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, Škola ih izvješćuje o rezultatima natječaja preporučenom poštanskom pošiljkom s povratnicom u rokovima propisanim posebnim propisima, a ostale kandidate istim tekstom obavijesti redovitom poštanskom pošiljkom.

OPIS POSLOVA: rukovođenje i briga o radu kotlovnice i drugih uređaja grijanja, obavljanje popravaka, održavanje prilaza i ulaza, održavanje objekta Škole i okoliša, dostavljački poslovi, poslovi dežurstva te drugi poslovi koji proizlaze iz godišnjeg plana i programa rada Škole.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Trg Ivana Perkovca 35, Varaždin

Zamolba: Trg Ivana Perkovca 35, 42000 Varaždin

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2487995.

Ver las 79 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.