Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Guías de turismo > Stručni Referent - Vodič M/ž

Trabajos en Croacia de Guías de turismo

Stručni Referent - Vodič M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Personal al servicio directo de los pasajeros › Guías de turismo.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Travel attendants, conductors and guides › Travel guides.

Descripción de la oferta de trabajo:

Rad na poslovima vođenja i prezentacije u Pećinskom parku Grabovača.

Na temelju čl. 18 i 25. Statuta Javne ustanove za upravljanje geomorfološkim spomenicima prirode „Pećinski park Grabovača“ ravnateljica Ustanove raspisuje

NATJEČAJ

Za prijem u radni odnos radnika (m/ž) na određeno vrijeme (turistička sezona 2024.) za sljedeća radna mjesta:

  1. Stručni referent – vodič (1 izvršitelj/ica) na određeno vrijeme uz obvezni probni rad

UVJETI:

  • Srednja stručna sprema
  • Aktivno znanjejednog stranog jezika i poznavanje drugog stranog jezika
  • Osnovno znanje rada na računalu
  • Posjedovanje vozačke dozvole

Uz prijavu na natječaj na radno mjesto kandidati trebaju priložiti:

  • Kratki životopis (obavezno navesti broj telefona/mobitela);
  • Presliku svjedodžbe o završenoj stručnoj spremi;
  • Presliku osobne iskaznice;
  • Presliku vozačke dozvole;
  • Izvornik ili ovjerenu presliku uvjerenja o nekažnjavanju; (ne starije od 6 mjeseci);
  • Dokaz o poznavanju minimalno 1 stranog jezika (svjedodžba, potvrda; izjava kandidata; certifikat škole stranih jezika ili slično).

Napomene:

  • Svi ugovori o radu sklapaju se s izabranim kandidatima na određeno vrijeme zbog povećanog opsega poslova u turističkoj sezoni 2024. s probnim radom u trajanju od dva mjeseca, s danom početka rada 1.4.2024. a zaključno najkasnije do 31.10.2024., sve sukladno internoj odluci Ustanove.
  • Izrazite komunikacijske sposobnosti i visok stupanj motivacije.
  • Prije sklapanja Ugovora o radu izabrani kandidati po pozivu poslodavca dužni su pristupiti testiranju engleskog jezika i dostaviti liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti.

Prijavom na oglas kandidat daje privolu Javnoj ustanovi „Pećinski park Grabovača“ za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na oglas te dokumentaciji dostavljenoj s prijavom, u svrhu odabira kandidata, te privolu na objavu/dostavu obavijesti o rezultatima oglasa koji se objavljuju na web stranicama Ustanove. Privola za prikupljanje i obradu osobnih podataka je uvjet za prijavu na ovaj oglas.

Prijavu na oglas mogu podnijeti osobe oba spola sukladno članku 13. stavku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08 i 69/17).

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. stavku 1. i 2. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17 ,98/19, 84/21) uz prijavu na oglas dužni su, pored svih dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz oglasa, priložiti i dokumentaciju propisanu člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Rok za podnošenje prijava je do 15.3.2024. od dana objave oglasa na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Javne ustanove „Pećinski park Grabovača“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Osobe koje podnesu nepotpune i/ili nepravovremene prijave na oglas ne smatraju se kandidatima prijavljenim na oglas.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz oglasa predaju se osobno u uredu Javne ustanove „Pećinski park Grabovača“, Trg popa Marka Mesića 2, 53202 Perušić (od ponedjeljka do petka u vremenu od 9,00 do 15,00 sati) ili šalju na adresu: Javna ustanova „Pećinski park Grabovača“, Trg popa Marka Mesića 2, 53202 Perušić, s naznakom: „Za oglas – turistička sezona 2024.“.

O tijeku i rezultatima ovog oglasa kandidati će biti obaviješteni putem web stranice Javne ustanove „Pećinski park Grabovača“ (www.pp-grabovaca.hr) .

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Pećinski park Grabovača.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg popa Marka Mesića 2, 53202 Perušić

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2460049.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Personal al servicio directo de los pasajeros › Guías de turismo ofertadas.