Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales en derecho > Stručni/a Suradnik/ca Grobnog Očevidnika U Podružnici Gradska Groblja

Contrato de Profesionales en derecho en Croacia

Stručni/a Suradnik/ca Grobnog Očevidnika U Podružnici Gradska Groblja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

• vodi postupak dodjele grobnih mjesta na korištenje

• provjerava da li su isprave prikladne za upis

• obavlja upis korisnika grobnih mjesta i prava ukopa u grobnu evidenciju

• izrađuje dokumente o upisu u grobnu evidenciju

• utvrđuje pretpostavke za ekshumaciju i prijenos pokojnika u drugo grobno mjesto ili groblje

• rješava zahtjeve o promjeni ranijih upisa u grobnoj evidenciji

• odgovara na upite u vezi primjene zakonskih propisa o grobljima

• vrši zabilježbe spora u grobnoj evidenciji

• vodi evidenciju o sporovima o pravu korištenja

Mjesto rada: Zagreb

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme, probni rad u trajanju od 3 mjeseca

Stručna sprema (ECTS bodovi) i zvanje:

• najmanje 300 ECTS bodova, završen dodiplomski ili integrirani preddiplomski i diplomski studij prava, stečeno zvanje magistar/ra prava (diplomirani/a pravnik/ca)

Potrebno radno iskustvo:

• 1 godina radnog iskustva

Dodatno potrebna znanja i vještine:

• napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paket)

Dokazi uz ponude:

• životopis s opisom dosadašnjeg rada

• dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s uvjetima iz javnog natječaja (presliku diplome, odnosno rješenje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije koju je izdalo nadležno tijelo)

• dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis/potvrda o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

Način i rokovi za podnošenje ponuda:

Rok za dostavu ponuda je 10 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu: Zagrebački holding d.o.o.

Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima

Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

s naznakom “Prijava za radno mjesto Stručni suradnik grobnog očevidnika u podružnici Gradska groblja”.

Ostale napomene

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dsWM-j_p

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dJWqVe24

Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2455097.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.