Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Stručni Suradnik/ca Za Razvojne Projekte

Vacante en Croacia de Profesionales en derecho

Stručni Suradnik/ca Za Razvojne Projekte

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju Odluke o davanju suglasnosti ravnateljici PORE Regionalne razvojne agencije Koprivničko-križevačke županije za novo zapošljavanje, raspisivanje natječaja, izbor jednog kandidata i sklapanje ugovora o radu na određeno vrijeme za zamjenu za porodiljni dopust, do povratka djelatnice s porodiljnog dopusta na rad, za radno mjesto Stručni suradnik za razvojne projekte KLASA: 021-06/23-01/17, URBROJ: 2137-114-23-10, sukladno članku 5., stavku 1., točki 16. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada PORE Regionalne razvojne agencije Koprivničko-križevačke agencije KLASA: 021-06/23-01/12, URBROJ: 2137-114-23-5 i sukladno članku 8., stavku 3., i stavku 5., točci 1. Pravilnika o radu i plaćama PORE Regionalne razvojne agencije Koprivničko-križevačke županije KLASA: 021-06/23-01/8, URBROJ: 2137-114-23-5, KLASA: 021-06/24-01/1, URBROJ: 2137-114-24-9 ravnateljica PORE Regionalne razvojne agencije Koprivničko-križevačke županije raspisuje

natječaj za radno mjesto

STRUČNI SURADNIK/CA ZA RAZVOJNE PROJEKTE

na određeno vrijeme za zamjenu za porodiljni dopust, do povratka djelatnice s porodiljnog dopusta na rad – 1 izvršitelj/ica

UVJETI:

- magistar struke ili stručni specijalist struke ili sveučilišni prvostupnik struke ili stručni prvostupnik struke iz područja društvenih znanosti, polje ekonomija, pravo, politologija ili informacijske i komunikacijske znanosti,

- znanje engleskog jezika u govoru i pismu,

- 2 godine radnog iskustva u poslovima pripreme ili provedbe projekata sufinanciranih EU sredstvima.

UZ PISMENU ZAMOLBU POTREBNO JE PRILOŽITI:

- životopis

- izvod iz elektroničkog zapisa o radno pravnom statusu HZMO-a,

- dokaz o stručnoj spremi (presliku diplome),

- dokaz o znanju engleskog jezika u govoru i pismu (preslika svjedodžbe/preslika diplome/potvrda o završenom tečaju),

- dokaz o dvije godine radnog iskustva u poslovima pripreme ili provedbe projekata sufinanciranih EU sredstvima (preslika ugovora o radu, rješenja, potvrda poslodavca i sl.) uz kraći opis određenih poslova naveden na vlastoručno potpisanoj izjavi pod materijalnom i kaznenom odgovornošću kojom kandidat/kandidatkinja jamči za istinitost i točnost svih podataka.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

S osobnim podacima postupat će se sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka (EU GDPR) i Zakonu o provedbi Opće uredbe o zaštititi podataka ( „Narodne novine“ broj 42/18.) te u skladu s Izjavom o zaštiti privatnosti i sigurnosti osobnih podataka koja je objavljena i može se pročitati na web stranici PORE Regionalne razvojne agencije Koprivničko-križevačke županije, https://pora.com.hr/izjava-o-zastiti-privatnosti-i-sigurnosti-osobnih-podataka/, uz primjenu odgovarajućih organizacijskih i tehničkih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa, zlouporabe, otkrivanja, gubitka ili uništenja.

Nakon raspisanog natječaja ne mora se izvršiti izbor kandidata te se u tom slučaju donosi odluku o poništenju natječaja u roku od 60 dana od isteka roka za podnošenje prijava koja se objavljuje na mrežnoj stranici Razvojne agencije PORE KKŽ, a koja se donosi i u slučaju kada se na natječaj ne prijavi niti jedan kandidat.

Natječaj vrijedi od 7. veljače 2024. do 15. veljače 2024. godine.

NAČIN JAVLJANJA NA NATJEČAJ:

Pisane zamolbe slati isključivo poštom na adresu:

PORA Regionalna razvojna agencija

Koprivničko-križevačke županije

Florijanski trg 4

48000 Koprivnica

uz naznaku

„Za prijavu na Natječaj za radno mjesto Stručni suradnik/ca za razvojne projekte“

OPIS POSLOVA:

Obavlja sve poslove vezane uz pripremu i kandidiranje projekata koji se financiraju od strane ministarstva, iz nacionalnih izvora i fondova EU, samostalno priprema projekte i daje stručne upute za rad, provodi prekogranične i međunarodne projekte, sudjeluje u koordinaciji i kontroli pripreme izvješća za projekte financirane od strane EU i iz ostalih izvora.

Sudjeluje i pruža stručnu pomoć u pripremi i provedbi razvojnih projekata čiji su nositelji javnopravna tijela od interesa za društveni i gospodarski razvoj županije i statističke regije te cijele Hrvatske, a posebno projekata sufinanciranih sredstvima iz strukturnih i investicijskih fondova EU, sudjeluje u provedbi programa ministarstava i drugih središnjih tijela državne uprave, sudjeluje u pripremi i provodi zajedničke razvojne projekte s drugim jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave.

Prati procese strateškog planiranja na nacionalnoj i regionalnoj razini i sudjeluje u izradi srednjoročnog akta strateškog planiranja na razini KKŽ kao i ostalih strateških razvojnih dokumenata u nadležnosti Razvojne agencije PORE KKŽ te prati provedbu istih iz svoje nadležnosti.

Obavlja i sve druge poslove po nalogu ravnatelja, pomoćnika ravnatelja i Voditelja odjela za razvojne projekte.

Na web stranici PORE Regionalne razvojne agencije Koprivničko-križevačke županije www.pora.com.hr objavit će se vrijeme održavanja provjere znanja i sposobnosti kandidata, rezultati istog, kao i sve informacije vezane uz Natječaj.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Razvojna agencija PORA KKŽ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Florijanski trg 4, 48000 Koprivnica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2452220.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.