Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Audiólogos y logopedas > Stručnjak Edukacijsko - Rehabilitacijskog Profila - Defektolog (m/ž)

STRUČNJAK EDUKACIJSKO - REHABILITACIJSKOG PROFILA - DEFEKTOLOG (M/Ž)

Oferta en Croacia de Audiólogos y logopedas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Audiólogos y logopedas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Audiologists and speech therapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

DJEČJI VRTIĆ OPATIJA

Antona Mihića 5A

51410 OPATIJA

KLASA: 112-02/24-01/4

URBROJ: 2156-10-06-24-3

Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opatija, na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i

obrazovanju („Narodne novine“ broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23), članka 26. Statuta Dječjeg vrtića Opatija i Odluke od 30. siječnja 2024. godine, raspisuje dana 23. veljače 2024. godine

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa za

- radno mjesto: STRUČNJAK EDUKACIJSKO – REHABILITACIJSKOG PROFILA –

DEFEKTOLOG (m/ž)

- mjesto rada: objekti ustanove Dječji vrtić Opatija

- vrsta radnog odnosa i broj izvršitelja:

- na određeno vrijeme u punom radnom vremenu – jedan (1) izvršitelj

Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje koriste se neutralno i odnose se

jednako na muški i ženski rod.

Uvjet za radno mjesto:

- stečena stručna sprema – VSS, završen diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički studij edukacijske rehabilitacije, prema čl. 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97), Pravilnika o radu i Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Opatija.

Prijava na natječaj mora biti vlastoručno potpisana, mora sadržavati naznaku radnog

mjesta i vrstu radnog odnosa za koje se prijavljuje te sljedeće priloge:

- životopis;

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi;

- dokaz o državljanstvu;

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za kazneno djelo navedeno u

članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne starije od 3 mjeseca od

dana objave natječaja;

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za prekršaj naveden u članku

25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne starije od 3 mjeseca od dana

objave natječaja;

- potvrdu Hrvatskog zavoda za socijalni rad (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu

izrečene mjere iz članka 25. stavka 10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne

stariju od 3 mjeseca od dana objave natječaja;

- dokaz o radnopravnom statusu ( elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne stariji od mjesec dana od dana objave natječaja).

Sukladno članku 13. stavku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu prijaviti

kandidati oba spola.

Kandidati koji se će se u prijavi pozivati na pravo prednosti pri zapošljavanju prema

posebnim propisima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o

ostvarivanju prednosti prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale

kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa Zakonom o hrvatskim

braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, broj 121/17,98/19, 84/21),

moraju se pozvati na to pravo te priložiti potpunu dokumentaciju. Poveznica na internetsku

stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o

dokazima koji su potrebni pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s čl. 9. Zakona o

profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN, broj 157/13,1 52/14,

39/18, 32/20), uz prijavu za natječaj dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta,

priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. f Zakona

o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN, broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94,

108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužna je, pored dokaza

o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo

spomenuto pravo, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos. U nastavku je

poveznica na dokaze koje kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti trebaju priložiti:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom

48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN, broj 84/21), uz prijavu na

natječaj dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokumentaciju

(dokaze) propisanu člankom 49. stavkom 1. istog Zakona. U nastavku je poveznica na

dokaze koje kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti trebaju priložiti:

Radni odnos u Dječjem vrtiću ne može zasnovati osoba koja ima zapreke iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju.

Prije stupanja na rad kandidat dokazuje zdravstvenu sposobnost za obavljanje navedenih

poslova dostavom potvrde izdanom od liječnika specijaliste medicine rada.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a u slučaju izbora kandidat će ih prije stupanja na

rad predočiti u izvorniku.

Prijave za natječaj s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti

poštom ili osobno na adresu Dječji vrtić Opatija, Opatija, 51410 Opatija, Antona Mihića 5A,

s naznakom "Natječaj za zasnivanje radnog odnosa – STRUČNJAK EDUKACIJSKO – REHABILITACIJSKOG PROFILA - DEFEKTOLOG na određeno puno radno vrijeme", u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave koje nisu u skladu s ovim natječajem odnosno nepravodobne i neuredne, kao i

prijave primljene elektronskim putem, neće biti razmatrane.

Urednom prijavom smatrat će se pravodobna potpisana prijava kandidata koji ispunjava

formalne uvjete natječaja te koja sadrži sve tražene priloge i podatke.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni putem službene mrežne stranice Dječjeg vrtića Opatija - https://djecji-vrtic-opatija.hr/Dokumenti-i-natjecaji/Zaposljavanje u roku 8 dana od dana donošenja odluke o izboru kandidata.

Svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te je kandidat

dao privolu za obradu svih podataka koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ (Službeni list Europske unije L 119, 4.5.2016., str. 1., u daljnjem tekstu: Opća uredba o zaštiti podataka) i Zakonu o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine broj 42/18).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ OPATIJA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Antona Mihića 5a, 51410 Opatija

Zamolba: Antona Mihića 5a, 51410 Opatija

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2461259.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Audiólogos y logopedas ofertadas.