Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Ingenieros > Stručnjak/inja Zaštite Na Radu Ii Stupnja

STRUČNJAK/INJA ZAŠTITE NA RADU II STUPNJA. Croacia

Ofertas de trabajo de Ingenieros en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Engineering professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Snaga trgovačkog društva „Pleter-usluge“ d.o.o. leži u našem kolektivu.

Upotpunjujemo sinergiju do sada stečenih znanja, kompetencija i vještina naših djelatnika s dodatnim usavršavanjem i napredovanjem.

OPIS POSLA:

pruža stručnu pomoć poslodavcu, njegovim ovlaštenicima i radnicima u ostvarivanju i izvršavanju prava i obveza iz zaštite na radu i zaštite od požara, odgovoran je poslodavcu za planiranje, organiziranje i provedbu te nadzor propisanih obveza poslodavca iz ZNR i ZOP za dodijeljene lokacije Društva, izrađuje za poslodavca procjene rizika te revizije istih, organizira liječničke preglede za radnike na poslovima s posebnim uvjetima rada, organizira i provodi osposobljavanja radnika iz područja zaštite na radu i iz zaštite od požara, organizira izradu planova evakuacije i spašavanja za poslodavca, sudjeluje u provedbi vježbi evakuacije i spašavanja, obavlja ispitni postupak kod nastanka ozljeda na radu ili profesionalne bolesti, provodi nadzor nad provođenjem mjera zaštite na radu kod poslodavca, sudjeluje u izradi izvješća i analiza iz zaštite na radu i zaštite od požara, surađuje s pojedincima i ovlaštenim institucijama u svrhu provođenja zaštite na radu i zaštite od požara, odgovoran je za vođenje i uvođenje propisanih evidencija i čuvanje isprava iz zaštite na radu i zaštite od požara, primjenjuje i nadzire primjenu knjige standarda, obavlja organiziranje propisanih ispitivanja stanja radnog okoliša, strojeva, instalacija, uređaja i postrojenja iz zaštite na radu i zaštite od požara, organizira redovno servisiranje vatrogasnih aparata i o tome vodi evidenciju.

BROJ RADNIKA: 1

MJESTO RADA: ZAGREB

RAZINA OBRAZOVANJA: - VŠS/VSS, zaštita na radu ili tehnička struka

RADNO ISKUSTVO: - 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

UVJETI:

- napredno poznavanje rada na računalu

- vozačka dozvola B kategorije

- položen stručni ispit iz zaštite na radu za stručnjaka II stupnja (opći i posebni dio)

- položen stručni ispit zaštite od požara

NAČIN ZAPOSLENJA: Na neodređeno vrijeme – upražnjeni poslovi

RADNO VRIJEME: Puno radno vrijeme

ROK ZA PRIJAVU: 18.02.2024.

NUDIMO: rad u uspješnom i stabilnom Društvu te dinamičnom kolektivu, definirano radno vrijeme 40 sati tjedno, prijevoz plaćen u cijelosti, uvećane satnice za prekovremene sate i rad blagdanom, mogućnost dogovora i zamjena prilikom korištenja godišnjeg odmora, stalni radni odnos - mogućnost prijave na neodređeno nakon probnog rada, mogućnost napredovanja, isplata regresa, božićnice i dara za djecu, osigurana priznanja za rezultate

o Osiguran uhodani tim koji Vas željno iščekuje

o Osigurane razne pogodnosti djelatnika društva

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17) dužne su uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze navedene u članku 103. Zakona u svrhu ostvarivanje prava prednosti. Popis dokaza nalazi se na stranici Ministarstva hrvatskih branitelja pod sljedećom poveznicom: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapošljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapošljavanju.pdf

Molbe s kratkim životopisom primamo na adresu: Čerinina 23, Zagreb,

e-mail adresu: natjecajpleter-usluge.hr ili na broj faksa: 01/2306-997

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PLETER - USLUGE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ČERININA 23, ZAGREB

Email: natjecajpleter-usluge.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453977.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.