Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros > Stručnjak/stručnjakinja Zaštite Na Radu

Empleos en Croacia de Ingenieros

Stručnjak/stručnjakinja Zaštite Na Radu

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Engineering professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • Obavlja stručnu pomoć poslodavcu i njegovim ovlaštenicima te radnicima i njihovim povjerenicima u provedbi i unapređenju zaštite na radu
  • Unutarnji nadzor nad primjenom zaštite na radu
  • Poticanje i provedba otklanjanja utvrđenih nedostataka iz područja zaštite na radu
  • Praćenje i raščlamba podataka u svezi s ozljedama na radu i profesionalnim bolestima te izrada godišnjeg izvješća za potrebe poslodavca
  • Suradnja s nadležnim tijelima u svezi poslova Zaštite na radu
  • Rad u odborima za zaštitu na radu kod poslodavca
  • Suradnja s specijalistima medicine rada
  • Organizira kontrolu i ispitivanje alata, strojeva, uređaja i instalacija u skladu s važećim zakonskim propisima
  • Predlaže nabavku osobnih i kolektivnih zaštitnih sredstava i osigurava njihovu pravilnu upotrebu
  • Organizira i sudjeluje u stručnom usavršavanju i osposobljavanju radnika za rad na siguran način
  • Vodi poslove zaštite od požara, potrebne evidencije i periodične preglede
  • Obavlja i ostale poslove po nalogu poslodavca za koje radnik ima dostatni stupanj stručne spreme i osposobljenosti, sve sukladno Zakonu o radu i Pravilniku o radu ukoliko takvi propisi obvezuju poslodavca.
  • Za svoj rad odgovara direktoru Društva

    NAZIV RADNOG MJESTA: STRUČNJAK ZAŠTITE NA RADU - 1 IZVRŠITELJ

    Radnik/ca se zapošljava na određeno puno radno vrijeme uz probni rok u trajanju od 6 mjeseci.

    Na oglas se mogu prijaviti osobe oba spola sukladno čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08, 69/17).

    Radni odnos na određeno vrijeme do povratka na rad privremeno nenazočnog radnika zasniva se zbog zamjene privremeno nenazočnog radnika kod poslodavca.

    UVJETI:

  • VŠS, VSS tehničkog smjera, inženjer sigurnosti i zaštite
  • 1 godina radnog iskustva,
  • poznavanje rada na računalu
  • opći i posebni dio stručnog ispita za stručnjaka ZNR i zaštite od požara

    Uz prijavu na oglas kandidat/kandidatkinja treba priložiti sljedeće dokumente:

  • životopis (navesti osobne podatke, adresu, broj mobitela/telefona, e-mail adresu),Dokaz o stručnom obrazovanju (preslika svjedodžbe),
  • Dokaz o ukupnom radnom iskustvu (potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (elektronički zapis) kao dokaz o ukupnom radnom stažu),
  • Dokaz o radnom iskustvu na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje jedne godine (ugovor o radu, rješenje o prijemu u službu, potvrda poslodavca i sl.)
  • Uvjerenje o položenom općem i posebnom dijelu stručnog ispita stručnjaka zaštite na radu i zaštite od požara (preslika)
  • Dokaz o poznavanju rada na računalu (potpisana izjava ili neki drugi dokaz)

    Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21, 156/23) dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja te dokaze potrebne za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju. Popis dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na slijedećoj poveznici na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju- ZOHBDR 2021.pdf (gov.hr).

    Pisana zamolba sa traženom dokumentacijom dostavlja se u zatvorenoj omotnici putem pošte ili osobnom dostavom, na adresu DUNDOVO d.o.o., Trg Municipium Arba A.D.Xa.C.2. (Dostavna adresa: Palit 69), 51 280 Rab, sa naznakom: „Ponuda za zapošljavanje na radno mjesto Stručnjaka zaštite na radu, ne otvaraj“, do 15:00 h dana 26.02.2023. godine.

    Dostavljena dokumentacija se ne vraća stoga je dovoljno uz zamolbu priložiti preslike traženih dokumenata.

    Kandidati prijavom na natječaj pristaju da se njihovi osobni podaci obrađuju u potrebnom obimu i u svrhu provedbe Natječaja, od strane ovlaštenih osoba za provedbu natječaja sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46 EZ od 27. travnja 2016.godine (Službeni list Europske unije, L119/1).

    Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

    Uvid u izvornike dokumenata za izabranog kandidata izvršit će se prije zaključivanja pisanog ugovora.

    Poslodavac će sa kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete obaviti selekcijski intervju.

    O vremenu i načinu održavanja selekcijskog intervjua kandidati će se osobno obavijestiti na kontakte dostavljene u životopisu (adresa, broj telefona/mobitela, e-mail adresa).

    O rezultatima provedenog postupka odabira kandidata za gore navedeno mjesto kandidati će se obavijestiti pisanim putem.

    DUNDOVO d.o.o. zadržava pravo da ne izabere niti jednog prijavljenog kandidata i odustane od natječaja u bilo koje vrijeme.

    Ovaj oglas objavljuje se na web stranici i oglasnoj ploči Dundova d.o.o. te pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DUNDOVO D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Palit 69

Zamolba: Palit 69

Email: infodundovo.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2457904.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.