Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > vigilante de seguridad > *strážný, Strážná - Velké Meziříčí, Pracovníci Ostrahy, Strážní

*Strážný, strážná - Velké Meziříčí, Pracovníci ostrahy, strážní

Ofertas de vigilante de seguridad en Kraj Vysočina (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Descripción de la oferta de trabajo:

JOBMATCH-pro OZP,TZP;

Náplň práce:

-    Krátká a fyzicky nenáročná obchůzková činnost

-    Jednoduchá písemná evidence

-    Podávání informací klientům

-    Spojování telefonních hovorů

-    Sledování obrazu kamerového systému

-    Práce v týmu 5 strážných

Pracovní doba:

-    Práce rozložena na ranní a noční 12ti hodinové směny

-    Práce dle plánu směn (cca 12 směn za měsíc)

-    Práce na zkrácený úvazek

-    Nepřetržitý provoz

Požadujeme:

-    Výpis z RT

-    Certifikát strážný (výhodou), nikoli podmínkou

-    Komunikační schopnosti

-    Základní znalost práce na počítači

-    Důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita

Nabízíme:

-    Mzdové ohodnocení od 120,-Kč do 130,-Kč/hod. dle příplatků

-    Výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou

-    Zázemí stabilní a specializované firmy

-    Možnost profesního růstu

-    Individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci

První kontakt:

- emailem - pavel.drabinavkus-bustan.cz

- telefonicky - 724 153 147

Región: Kraj Vysočina.

Ver 33 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: VKUS-BUSTAN s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavel Drabina. Tel.: +420 724 153 147. E-mail: pavel.drabinavkus-bustan.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 153 147
  • Correo electrónico: pavel.drabinavkus-bustan.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28759880753.

Ver las 104 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad ofertadas.