Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Svetovalec Ustavnega Sodišča Ii - M/ž

SVETOVALEC USTAVNEGA SODIŠČA II - M/Ž. Osrednjeslovenska

Ofertas de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI STROKOVNJAKI, D. N., poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SKUPNE NALOGE V VSEH ZADEVAH IZ PRISTOJNOSTI USTAVNEGA SODIŠČA: DELO NA NAJRAZLIČNEJŠIH PRAVNIH PODROČJIH IN V RAZLIČNIH POSTOPKIH ODLOČANJA IZ PRISTOJNOSTI USTAVNEGA SODIŠČA, OPREDELITEV VSEBINE PREDMETA ZADEVE IZ PRISTOJNOSTI USTAVNEGA SODIŠČA, VKLJUČNO Z OPREDELITVIJO VRSTNEGA REDA REŠEVANJA ZADEVE GLEDE NA PRAVILA O PREDNOSTNEM VRSTNEM REDU, VODENJE SPISA V ZADEVI IZ PRISTOJNOSTI USTAVNEGA SODIŠČA, PODAJANJE PREDLOGOV SODNIKU POROČEVALCU OZIROMA GENERALNEMU SEKRETARJU O OPRAVILIH, KI JIH JE TREBA IZVESTI V POSAMEZNI ZADEVI, PRIPRAVA OSNUTKOV DOPISOV ZA VZPOSTAVITEV KONTRADIKTORNOSTI, ZA PRIDOBITEV POJASNIL OD DRUGIH UDELEŽENCEV V POSTOPKU TER OD DRŽAVNIH ORGANOV, ORGANOV LOKALNIH SKUPNOSTI IN NOSILCEV JAVNIH POOBLASTIL TER ODGOVOROV NA URGENCE, O PRIZNANJU STATUSA STRANSKIH UDELEŽENCEV IN O PODALJŠANJU ROKA ZA ODGOVOR, PRIPRAVA GRADIVA ZA IZVEDBO JAVNE OBRAVNAVE, IN SICER PRIPRAVA VABIL, OSNUTKOV VPRAŠANJ ZA UDELEŽENCE IN DRUGE VABLJENE (IZVEDENCI, PRAVNI STROKOVNJAKI), PRIPRAVA POTEKA (SCENARIJA) JAVNE OBRAVNAVE, PRIPRAVA POROČIL IN OSNUTKOV ODLOČITEV O ZAHTEVAH ZA IZLOČITEV SODNIC IN SODNIKOV USTAVNEGA SODIŠČA, O PREDLOGIH ZA PRIKRITJE IDENTITETE IN O PREDLOGIH ZA PREDNOSTNO OBRAVNAVO ZADEVE, PRIPRAVA POROČIL IN OSNUTKOV ODLOČITEV O KAZNOVANJU UDELEŽENCA V POSTOPKU;

NALOGE V POSTOPKIH ZA OCENO USTAVNOSTI IN ZAKONITOSTI PREDPISOV IN SPLOŠNIH AKTOV,

IZDANIH ZA IZVRŠEVANJE JAVNIH POOBLASTIL;

DRUGE NALOGE., Od kandidata se zahteva opravljen pravniški državni izpit in dve (2) leti delovnih izkušenj na pravniških delih po opravljenem pravniškem državnem izpitu. POMEMBNO: PRED PRIJAVO  PREBERITE CELOTNO BESEDILO, OBJAVLJENO NA SPLETNI STRANI US (https://www.us-rs.si/javni-natecaj-za-dve-uradniski-delovni-mesti-svetovalec-us-i-in-svetovalec-us-ii-4/), dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1241 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: USTAVNO SODIŠČE REPUBLIKE SLOVENIJE, Beethovnova ulica 10 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠTIMEC JANEŠ METKA
Contact Phone: 01 4776 410
Contact Email: financeus-rs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF38689.