Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC > System Administrator Backup, Systémoví Administrátoři, Správci Počítačových Sítí

SYSTEM ADMINISTRATOR BACKUP, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Demanda de administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC en República Checa (Liberecký kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas › administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií › Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí › Systémoví administrátoři (správci systémů).

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní náplň:

-    Navrhování, implementace a údržba zásad a plánů zálohování pro různé typy dat a aplikace.

-    Monitorování, řešení potíží a optimalizace výkonu a dostupnosti zálohování

-    Obnova dat a systémů v případě scénářů obnovy po havárii

-    Zajištění souladu s normami a předpisy v oblasti bezpečnosti a ochrany dat

-    Poskytování technické podpory a poradenství ostatním pracovníkům IT a koncovým uživatelům

Požadujeme:

-    Min. bakalářské vzdělání v oblasti informatiky, IT nebo obdobného zaměření

-    Minimálně 3 roky zkušeností se softwarem commvault a jeho funkcemi, jako je IntelliSnap, deduplikace, šifrování atd.

-    Zkušenosti s MS azure a dalšími cloudovými platformami, jako je AWS, Google Cloud atd

-    Znalost osvědčených postupů a metodik zálohování a obnovy

-    Certifikace v commvault nebo podobném zálohovacím softwaru je výhodou

-    Vynikající komunikační schopnosti, schopnost řešit problémy a týmová práce

-    Anglicky slovem i písmem min. úroveň B2

Co od nás můžete očekávat:

-    Práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou

-    Stabilní zázemí velké mezinárodní společnosti

-    Využití jazykových dovedností v praxi

-    Přátelský a profesionální kolektiv, práce v novém a moderním prostředí v centru Liberce

-    Pestrý balíček benefitů - týden dovolené navíc, cafeterie, home-office (až 60%), jazykové vzdělávání, aj.

-    Podpora relokace v případě potřeby (možnost využít firemní byt)

-    Stravenky, Cafeteria benefit system, příspěvek na penzijní připojištění apod.

Vaše žádosti zasílejte s životopisem v anglickém jazyce. Velmi oceníme zaslání motivačního dopisu.

Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici. U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti prosím uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Región: Liberecký kraj.

Ver 34 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Knorr-Bremse Services Europe s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lidiia Dobracheva. Tel.: +420 705 659 674. E-mail: Lidiia.dobrachevaknorr-bremse.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 705 659 674
  • Correo electrónico: Lidiia.dobrachevaknorr-bremse.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28838400798.

Ver las 101 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas › administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC ofertadas.