Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Tajnik/ca

TAJNIK/CA. Croacia

Trabajos en Croacia de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na oba spola.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12,16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23 ) Gimnazija Tituša Brezovačkog, Habdelićeva 1, Zagreb, raspisuje natječaj za popunu radnog mjesta:

1. Tajnik, 1 izvršitelj-ica na neodređeno puno radno vrijeme (40 sat tjedno) s probnim radom od 6. mjeseci

Uvjeti sukladno članku 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23)

Prijave s potrebnom dokumentacijom:

- molbu,

- životopis,

- presliku diplome odgovarajuće vrste,

-dokaz o državljanstvu,

- uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak - ne starije od dana objave natječaja,

dostaviti u roku 8 dana od dana objave natječaja na e-mail adresu: gtb.natjecajigmail.com

Sukladno članku 9. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Gimnaziji Tituša Brezovačkog za potrebe ovog natječaja provodi se razgovor (intervju) s kandidatima o čemu će kandidati biti obavješteni putem elektroničke pošte

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti, pod jednakim uvjetima, temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dužni su uz prijavu dostaviti dokaze o ostvarivanju prava prednosti. Popis potrebnih dokaza moguće je vidjeti na poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata. Popis potrebnih dokaza moguće je vidjeti na poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati koji temeljem ostalih propisa ostvaruju pravo prednosti, pod jednakim uvjetima, moraju se u molbi pozvati na to pravo i priložiti presliku originala javnih isprava na temelju kojih dokazuju pravo prednosti.

Nepotpune prijave (koje ne sadrže svu potrebnu dokumentaciju) i nepravodobno dostavljene prijave na javni natječaj neće se razmatrati.

Svi kandidati bit će obaviješteni putem elektroničke pošte o rezultatu natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Gimnazija Tituša Brezovačkog.

Instrucciones para solicitar:

Email: gtb.natjecajigmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:2443131.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.